Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

APEL DO MIESZKAŃCÓW GiM KOZIEGŁOWY

APEL DO MIESZKAŃCÓW GMINY I MIASTA KOZIEGŁOWY

DOMOWA KWARANTANNA, IZOLACJA. PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE!


Sytuacja spowodowana koronawirusem jest poważna, dlatego wprowadzam ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy oraz w Jednostkach Organizacyjnych. Wszelkie podejmowane działania są podyktowane koniecznością ograniczenia przenoszenia się wirusa COVID-19 i zmniejszenie ryzyka zakażenia.


Apeluje do Mieszkańców o rozwagę i w miarę możliwości na czas ogólnokrajowej kwarantanny o pozostanie w domach i ograniczeniu dodatkowych aktywności do niezbędnego minimum.


URZĄD GMINY I MIASTA KOZIEGŁOWY

W URZĘDZIE od 13 marca zostają wprowadzone ograniczenia w zakresie przyjmowania petentów. Obsługa odbywa się pojedynczo w wydzielonej części (wejście do budynku od strony rynku). Wszystkie pokoje zostają wyłączone z możliwości korzystania przez osoby nie będące pracownikami.


Bezpośrednia obsługa mieszkańców Gminy Koziegłowy w Urzędzie Miasta i Gminy Koziegłowy odbywa się jedynie w sprawach związanych z dowodami osobistymi oraz rejestracją zgonów. W pozostałych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny, e-mail, korespondencyjny (z podaniem kontaktu telefonicznego) lub załatwienie sprawy za pomocą platformy e-PUAP.


Tel. 34 314 12 19, e-mail: um@kozieglowy.pl, sekretariat@kozieglowy.pl


ZESPÓŁ USŁUG KOMUNALNYCH

ZUK przyjmuje petentów tylko w sprawach pilnych. Wydzielone jest stanowisko do pojedynczej obsługi petentów, które znajduje się w sali konferencyjnej budynku Zespołu Usług Komunalnych. Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub mailowy pozostałe pokoje niedostępne dla petentów. Targowisko Gminne od dnia 16 marca br. zostaje zamknięte do odwołania.


Tel. 34 314 20 00, e-mail: wodociagi@kozieglowy.pl


GMINNO - MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W KOZIEGŁOWACH

GMOPS przyjmuje petentów tylko w sprawach pilnych. Wydzielone jest stanowisko do pojedynczej obsługi petentów, które znajduje się na pierwszym piętrze przy wejściu do części GMOPS. Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub mailowy pozostałe pokoje niedostępne dla petentów.


Tel. 34 333 71 42,  e-mail: pomocspoleczna@kozieglowy.pl


ZESPÓŁ EKONOMICZNO – ADMINISTRCYJNY OŚWIATY SAMORZĄDOWEJ

ZEAOS przyjmuje petentów tylko w sprawach pilnych. Wydzielone jest stanowisko do pojedynczej obsługi petentów, które znajduje się przy biurze podawczym Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy przy wejściu od strony rynku. Prosimy w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny lub mailowy pozostałe pokoje niedostępne dla petentów.


34 314 12 19 wew. 111, 34 314 15 35, e-mail: oswiata@kozieglowy.pl


PLACÓWKI OŚWIATOWE

Placówki Oświatowe prowadzone przez Gminę i Miasto Koziegłowy tj. szkoły, przedszkola, liceum będą zamknięte od dnia 16 marca do dnia 25 marca br.


Apeluje do rodziców i uczniów, aby poważnie potraktowali sytuację i w miarę możliwości pozostali w okresie kwarantanny w domach.


OBIEKTY KULTURALNE I SPORTOWE


Miejsko Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach, Biblioteka Publiczna w Koziegłowach, Świetlice Środowiskowe  od dnia 12 marca do dnia 25 marca br. będą zamknięte i nie będą przyjmować interesantów. W tym okresie zawieszone są zajęcia i działania kulturalne. W pilnych sprawach można skontaktować się placówką telefonicznie lub mailowo.

Tel. 34 314 12 68, e-mail: dkkozieglowy@wp.pl


Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej znajdujący się w MGOPK w Koziegłowach będzie zamknięty. W celu uzyskania pomocy prawnej w pilnych sprawach można skontaktować się telefonicznie i umówić z prawnikiem pod numerem

tel. 34 315 91 33


Kompleks Sportowy ,,ORLIK” w Koziegłowach, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gniazdowie oraz wszystkie obiekty sportowe i boiska na terenie Gminy Koziegłowy od 12 marca br. są zamknięte do odwołania.


CO NALEŻY ZROBIĆ GDY MAM PODEJRZENIE ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM?


Jeżeli w ciągu 14 dni byłeś w miejscu gdzie występuje koronawirus zaobserwowałeś u siebie objawy takie jak: gorączka, kaszel, duszności i problemy z oddychaniem to bezzwłocznie powiadom Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Myszkowie: tel. 603 779 492


W przypadku nasilonych objawów zadzwoń pod numer alarmowy 112 lub zgłoś się bezpośrednio do oddziału zakaźnego znajdującego się w Szpitalu Powiatowym w Zawierciu, ul. Miodowa 14, 42-400 Zawiercie.


Tel. 32 674 02 00,  e-mail: sekretariat@szpitalzawiercie.pl


Szanowni Mieszkańcy Gminy i Miasta Koziegłowy proszę o rozwagę i stosowanie się do ogólnie przyjętych wytycznych, które mają nam pomóc w zahamowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa w naszym społeczeństwie.


Przepraszam Państwa za utrudnienia, które czekają nas w najbliższych dniach. Są to konieczne zmiany, które są spowodowane ciągłym rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19 w naszym Kraju.


Zachęcam Państwa w miarę możliwości do pozostania w domach i ograniczeniu kontaktów osobistych na czas ogólnokrajowej kwarantanny. To bardzo ważne, abyśmy w tym czasie zachowali szczególną ostrożność i nie narażali siebie i innych na zakażenie.


Życzę Państwu w tym trudnym czasie wytrwałości i dużo zdrowia.


Jacek Ślęczka Burmistrz GiM Koziegłowy

 

 

13

MAR

2020

1340

razy

czytano

1354/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.