Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Oświetlenie LED w Mzykach, Koziegłowach, Gniazdowie

W miejscowościach Koziegłowy (Rosochacz, Wylągi), Mzyki i Gniazdów został zrealizowany projekt „Poprawa efektywności energetycznej oświetlenia ulicznego na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy – etap II”, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014–2020, Oś Priorytetowa IV „Efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii i gospodarka niskoemisyjna”. Działanie 4.5 „Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie” Poddziałanie 4.5.2. „Niskoemisyjny transport miejski oraz efektywne oświetlenie – RIT”. Projekt polegał na wymianie wyeksploatowanych opraw sodowych oświetlenia ulicznego na nowoczesne źródło światła typu LED.
Celem Inwestycji była poprawa efektywności energetycznej, zmniejszenie zapotrzebowania na energię elektryczną, redukcja emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz poprawa komfortu i bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.
Łącznie wymieniono w tych miejscowościach 423 opraw sodowych oświetlenia ulicznego na oświetlenie typu LED. Zakres prac obejmował dostawę opraw oraz montaż osprzętu wraz z niezbędnymi materiałami instalacyjnymi.
Wartość całkowita zadania wyniosła 540 540,54 zł, a dofinansowanie – 400 000,00 zł.
Planowana jest kontynuacja programu i wymiana opraw sodowych oświetlenia ulicznego w pozostałych miejscowościach na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy.
 

20

KWI

2020

778

razy

czytano

1194/4449

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.