Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nowe urządzenia zabawowe w Lgocie Górnej

W Lgocie Górnej powstaje miejsce z nowymi urządzeniami zabawowymi o nazwie Bocianie Gniazdo. Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku realizuje tym razem projekt z myślą o najmłodszych mieszkańcach gminy.

W ramach zadania zakupiono: huśtawkę Bocianie Gniazdo, huśtawkę duet z dwoma siedziskami płaskimi, karuzelę tarczową oraz piramidę linową. Urządzenia zamontowano na działce sąsiadującej z OSP. Dopełnieniem projektu będą 4 lampy solarne.

Stowarzyszenie pozyskało środki na ten cel w konkursie grantowym Partnerstwa Północnej Jury w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczności objęte PROW na lata 2014-2020 pt. Tworzenie lub wspieranie grup integracji obywatelskiej i społecznej z obszaru Stowarzyszenia „Partnerstwo Północnej Jury” na zadanie o nazwie „Bocianie gniazdo – zakup i montaż urządzeń zabawowych dla dzieci w miejscowości Lgota Górna”. Koszt inwestycji wynosi 31 790 zł, a dofinansowanie 24 820 zł.

Dzięki działaniom LGD Partnerstwo Północnej Jury, stowarzyszenia z gmin członkowskich mogą pozyskiwać środki i realizować zadania inwestycyjne dla lokalnych społeczności. Wsparcie ze strony samorządu Gminy i Miasta Koziegłowy i zaangażowanie sołtysa Lgoty Górnej pomogło Koziegłowskiemu UTW stworzyć nowe miejsce zabaw, które będzie z pewnością chętnie odwiedzane zarówno przez dzieci i młodzież, jak i dorosłych. Oficjalne otwarcie placu zabaw odbędzie się w lipcu.

15

CZE

2020

1428

razy

czytano

1224/4578

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.