Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

INFORMACJA DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH DZIECI/UCZNIÓW POSIADAJĄCYCH ORZECZENIA O POTRZEBIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO  W SPRAWIE ORGANIZACJI DOWOZÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021.

DOWÓZ BUSAMI do Częstochowy.

Gmina i Miasto Koziegłowy zapewnia zorganizowany dowóz i opiekę  uczniów posiadających orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego do szkół specjalnych zlokalizowanych w Częstochowie.  W sprawie harmonogramu kursowania busów osoby już korzystające z dowozu otrzymają wszystkie informacje od opiekunek po podpisaniu umowy z przewoźnikiem. Czyli po 26 sierpnia.

W przypadku osób, które chciałby skorzystać z tej formy dowozu prosimy o kontakt z Zespołem Ekonomiczno-Administracyjnym Oświaty Samorządowej telefon 697-038-910 lun 34 314- 15-35.

REFUNDACJA KOSZTÓW DOWOZU rodzicom/opiekunom prawnym wykonującym dowóz swoich dzieci osobiście.

W związku ze zmianą przepisów prawa w zakresie refundacji kosztów konieczne jest złożenie wniosku na nowym formularzu, który jest załącznikiem do niniejszej informacji.

Dzienne stawki zwrotu zostały ustalone na mocy ustawy i metoda ich wyliczenia jest taka sama dla wszystkich gmin w kraju.

Proszę rodziców lub opiekunów prawnych, którzy będą realizować dowóz dzieci/uczniów do przedszkoli/szkół specjalnych, we własnym zakresie o telefoniczne uzgodnienie spotkania w Zespole Ekonomiczno-Administracyjnym Oświaty Samorządowej. Na spotkaniu zostaną przedstawione nowe zasady wyliczenia stawki dziennej.  Numery telefonu jak wyżej.

W związku z sytuacją epidemiczną nie jest wskazane organizowanie wspólnego spotknia.

14

SIE

2020

891

razy

czytano

1123/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.