Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Mieszkańcy gminy wsparli rodaków z kresów

Mieszkańcy Gminy Koziegłowy przyłączyli się po raz kolejny do akcji Towarzystwa Patriotycznego Kresy z Częstochowy, organizującego akcję ,,Święty Mikołaj na Kresach”, której celem jest wsparcie rodaków zamieszkujących na Kresach Wschodnich. W poprzednich latach prowadzono głownie zbiórkę darów rzeczowych.
W tym roku, ze względów bezpieczeństwa, zdecydowano się, na zbiórkę pieniężną. Za zebrane fundusze zakupione zostaną artykuły żywnościowe oraz środki ochrony indywidualnej.
Zbiórka charytatywna na terenie Gminy Koziegłowy trwała od 1 do 16 października. Pieniądze w naszej gminie zebrane zostały przez: Zespół Szkół w Koziegłowach, Szkołę Podstawową w Cynkowie, Szkołę Podstawową w Pińczycach, Szkołę Podstawową w Gniazdowie, Parafie w: Koziegłówkach, Cynkowie i Lgocie Mokrzesz, Delikatesy Centrum i Sklep Jola w Koziegłowach. Zbiórka przeprowadzona została także w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy.
W sumie w Gminie Koziegłowy zebrano dla Polaków z kresów 2226 zł, które przekazane zostały Towarzystwu Patriotycznemu „Kresy. Dziękujemy wszystkim za udział w zbiórce i wsparcie dla rodaków ze wschodu.

03

LIS

2020

343

razy

czytano

999/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.