Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

GKS Koziegłowy podsumował rundę jesienną

Pierwsza drużyna zakończyła swoje zmagania na 8. miejscu w tabeli A klasy. Początek rozgrywek był bardzo dobry w wykonaniu podopiecznych Oskara Napory i miejsce w tabeli mogło być zdecydowanie wyższe. Słaba dyspozycja w końcówce rundy przekreśliła jednak szanse na znalezienie się w najlepszej piątce ligowej tabeli. W ostatnich trzech meczach zdobyliśmy jedynie punkt, co zdecydowanie nie zadowoliło naszych apetytów. Liczymy na solidne przygotowanie w zimie i powrót do wiosennej rundy ze świeżymi siłami!

Link do tabeli i terminarza: TABELA I TERMINARZ

Druga drużyna miała swoje problemy na początku rundy. Wielu zawodników dopiero weryfikowało swoje umiejętności na dużym boisku, grało również wielu młodych zawodników. Adaptacja przebiegała powoli, jednak zawodnicy pokazali charakter i potrafili wygrywać z wyżej notowanymi rywalami. Podopieczni Marka Piętaka zgromadzili 10 punktów i zakończyli zmagania na 7. pozycji. Liczymy na to, że wzbogaceni o doświadczenia z jesieni młodzi zawodnicy ruszą do góry tabeli na wiosnę.

Link do tabeli i terminarza: TABELA I TERMINARZ

Pora na grupy młodzieżowe. Na pierwszy strzał idą zawodnicy z grupy Młodzik, którzy w większości grają swoje spotkania również w młodszej kategorii Orlików. Drużyna rozgrywa swoje spotkania pod szyldem Fair-Play Koziegłowy. Pomimo gry na dwóch „frontach” świetnie pokazała się w starciach ze starszymi od siebie rywalami. Chłopcy, trenując pod okiem Oskara Napory i Tomasza Mygi, uplasowali się w środku tabeli ligowej, tracąc jedynie punkt do miejsca na podium.

Link do tabeli i terminarza: TABELA I TERMINARZ

Czas na zmagania w grupie Orlików. Trzeba przyznać, że młodzi zawodnicy z Koziegłów zdominowali swoje rozgrywki. Dodatkowo rozgrywali mecze również w wyższej kategorii wiekowej. Chłopcy wygrali 8 z 9 spotkań i strzelili łącznie 80 bramek! Brawa dla zawodników, którzy trenują pod batutą Oskara Napory i Tomasza Mygi. Drużyna rozgrywa swoje spotkania pod szyldem Fair-Play Koziegłowy.

Link do tabeli i terminarza: TABELA I TERMINARZ

Na koniec została grupa Żaków, która jest najmłodszą sekcją w naszym klubie. Dzieciaki stawiali swoje pierwsze kroki w oficjalnych rozgrywkach i już teraz zdobywali cenne doświadczenie, które - mamy nadzieję - zaprocentuje w przyszłości. Grupa była prowadzona przez trenera Piotra Wysockiego.

Link do tabeli i terminarza: TABELA I TERMINARZ

Z niecierpliwością czekamy na wznowienie rozgrywek na wiosnę! Liczymy na wiele bramek i wiele wspaniałych emocji! Do boju GKS!

Materiał został przygotowany przez GKS Koziegłowy

07

GRU

2020

554

razy

czytano

1062/4576

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.