Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Burmistrz podpisał umowę na montaż instalacji fotowoltaicznych

Polska Ekologia Sp. z o.o. wygrała ogłoszony przez Gminę i Miasto Koziegłowy przetarg na montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Koziegłowy.

26 stycznia doszło w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy do podpisania pomiędzy Jackiem Ślęczką, Burmistrzem GiM Koziegłowy i Jackiem Iwińskim - pełnomocnikiem firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. umowy na montaż na posesjach mieszkańców Gminy Koziegłowy 481 instalacji fotowoltaicznych.

Montaż instalacji odbędzie się w ramach projektu „Budowa ogniw fotowoltaicznych i pomp ciepła na terenie Gmin Koziegłowy i Siewierz celem poprawy jakości powietrza poprzez zwiększenie udziału OZE w wytwarzaniu energii”.

Prace projektowe i instalacyjne rozpoczną się w lutym. Lista osób zakwalifikowanych do projektu dostępna jest pod adresem: https://www.kozieglowy.pl/dokumenty/lista_uczestnikow_projektu_ogniwa_1.pdf

Osoby zakwalifikowane do projektu informujemy, że pierwszym etapem jego realizacji będzie wizyta u nich przedstawiciela firmy Polska Ekologia Sp. z o.o. w celu przeprowadzenia audytu technicznego.

UWAGA

Przedstawiciel musi legitymować się upoważnieniem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, które zweryfikować można pod nr tel. 34 314 12 19.

 

27

STY

2021

1022

razy

czytano

992/4549

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.