Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Bal to dla przedszkolaków czas często wyczekiwany przez wiele tygodni. W Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach i Oddziałach Zamiejscowych w Starej Hucie w dniach od 09-12 lutego było bardzo wesoło, a wszystko za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym w stylu cyrkowym. Sale balowe wypełnione kolorowymi balonami i chustami animacyjnymi sprawiły, że można się było poczuć jak w cyrku. Dekoracje sal, o które zadbali pracownicy przedszkola wprowadziły w radosny nastrój oraz zachęcały wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci przebrane w stylu cyrkowym, wcieliły się w różne postacie, a w szczególności można było spotkać wielu klaunów, nie zabrakło również zwierząt z cyrkowej zagrody. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaki z wielką ochotą rozpoczęły zabawę. Uczestniczyły w tańcach i zabawach prowadzonych przez wodzirejów, w których wcielili się wychowawcy. W trakcie balu dzieci biesiadowały przy pięknie udekorowanych stołach, na których nie zabrakło smakołyków przygotowanych przez rodziców i kuchnię przedszkolną.
 

Dziękujemy  rodzicom za piękne stroje dzieci i pomoc w przygotowaniach. Z pewnością wspomnienia z balu zostaną na długo w naszej pamięci - Pracownicy Przedszkola.

materiał: przygotowany przez Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach i Oddziałami Zamiejscowymi w Starej Hucie.

 

12

LUT

2021

424

razy

czytano

868/4445

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.