Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zebranie w sprawie scalania gruntów w obrębie ewidencyjnym Winowno

Zgodnie z art. 11 ust. 1, art. 13 ust. 2 i art. 31 ustawy z dnia 26 marca 1982 r. o scalaniau i wymianie gruntów (t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 908) zawiadamiam, że w dniu 25 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 16.00 w remizie OSP w Winownie (ul. Opolska 57) odbędzie się zebranie uczestników scalenia gruntów w obrębie ewidencyjnym Winowno, gmina Koziegłowy.

Celem zebrania będzie podjęcie uchwały określającej zasady szacunku porównawczego gruntów.

Z uwagi na fakt, że uchwały zapadają większością trzech czwartych głosów w obecności co najmniej połowy liczby wszystkich uczestników scalenia oraz z uwagi na ważny interes strony związany z określeniem wartości nieruchomości poddanych scaleniu, proszę o liczne wzięcie udziału w przedmiotowym zebraniu.

W przypadku braku kworum wymaganego w trakcie pierwszego zebrania jak również z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju, drugi termin zebrania uczestników scalenia obrębu Winowno wyznaczam na dzień 25 marca 2021 r. (czwartek) o godz. 16.30.

Na zebraniu zwołanym w drugim terminie za ważną uważa się uchwałę podjętą większością trzech czwartych głosów uczestników scalenia obecnych na zebraniu.

W związku z trwającym stanem epidemii COVID-19, prosimy przybyłych o stosowanie się do obowiązujących obostrzeń, tj. zakrywanie nosa i ust oraz zachowanie bezpiecznej odległości.

Z upoważnienia Starosty, Zdzisław Rejman, Naczelnik Wydziału Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Myszkowie

09

MAR

2021

830

razy

czytano

947/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.