Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

I Ogólnopolska Konferencja "Szkoła w Chmurze"

Pierwszy semestr „Szkoły w Chmurze”☁️ już za nami. Przypomnijmy, że uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Koziegłowach przystąpili (jako jedno z dwóch LO w Polsce) do realizacji projektu „Liceum w Chmurze”. Jest to projekt, dzięki któremu mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania, a część zajęć lekcyjnych realizować w indywidualnym tempie na platformie edukacyjnej. Po półrocznej pracy nadszedł czas podsumowania osiągnięć i świętowania.
Uczniowie liceum wraz z dyrekcją, nauczycielami, przedstawicielem organu prowadzącego oraz rodziców uczestniczyli w I Ogólnopolskiej Konferencji Szkoły w Chmurze☁️. Konferencja miała formę konferencji online, gdzie głównym punktem była prezentacja filmu podsumowującego osiągnięcia wszystkich uczestników projektu. Filmy nakręcone przez uczniów pokazały w jak wielu dziedzinach i z jak wielkim zaangażowaniem uczniowie się rozwijają. Wszyscy byli pod wrażeniem różnorodności ich zainteresowań i pasji. Filmy można obejrzeć TUTAJ
Rozwój uczniów wspierali opiekunowie tzw. tutorzy. Były nimi Panie: Jolanta Królicka i Jolanta Wyleciał. Do pełnienia tej roli zostały one przygotowane w trakcie kilkudniowego szkolenia i nadal rozwijają swoje umiejętności podczas regularnych superwizji tutorskich. Ich zadaniem jest budowanie relacji, poznawanie potencjału ucznia i wsparcie swoich podopiecznych w rozwoju mocnych stron.
 
Materiał został przygotowany w LO w Koziegłowach

25

MAR

2021

421

razy

czytano

952/4570

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.