Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Inwestycja w siebie" - bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe

Informujemy o bezpłatnych szkoleniach językowych i komputerowych w ramach projektu „Inwestycja w siebie". W załączeniu znajdują się dokumenty potrzebne do wzięcia udziału w szkoleniach.

W ramach projektu oferowane są:

szkolenia językowe (stacjonarnie lub zdalnie) :

                * angielski

                * niemiecki

                * francuski

szkolenia komputerowe (stacjonarnie) :

* AutoCAD - kurs przeznaczony dla początkujących użytkowników. Użytkownik poznaje podstawowe zagadnienia - tworzy oraz modyfikuje obiekty wektorowe. Potrafi również zarządzać cechami rysunku i obiektów.

* Bazy Danych - kurs przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą poznać od podstaw zarządzanie bazami danych, jak i język SQL (Oracle, MsSQL, MySQL). Użytkownik uczy się również jak zarządzać zaawansowanymi bazami danych.

* Programowanie w Python - język Python jest najprostszym językiem do nauki programowania - jest bardzo podobny do języka angielskiego. Cechuje się przejrzystością i zwięzłością. Znajomość tego języka daje wszechstronność wyboru.

* Programowanie w JAVA - java jest językiem programowania posiadającym duży ekosystem. Na szkoleniu poznawane są zarówno konstrukcje, jak i ważne biblioteki i rozszerzenia pozwalające na automatyzacje programów i ich funkcji.

* Grafika Komputerowa - szkolenie ma na celu nabycie praktycznych umiejętności obsługi programów graficznych Adobe Photoshop. Na szkoleniu poznawane są praktyczne rozwiązania w celu samodzielnego wykonania projektów graficznych.

* Projektowanie stron www - kurs ma na celu opanowanie techniki tworzenia stron internetowych zaczynając od zupełnych podstaw. Uczestnik nauczy się tworzyć stronę internetową z atrakcyjnymi animacjami i różnymi dodatkowymi funkcjonalnościami.

* Pakiet MS Office - celem szkolenia jest nauka zarówno podstawowej, jak i zaawansowaniem obsługi pakietu MS Office. Na szkoleniu zarówno pokazane są podstawy edycji dokumentów w MS Word, jak i zaawansowana obsługa skoroszytów MS Excel.

Szkolenia zakończone certyfikowanym egzaminem.

Na zakończenie kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie o udziale w szkoleniu oraz certyfikat potwierdzający nabyte kwalifikacje.

W projekcie mogą wziąć udział:

                * osoby pracujące

                * zamieszkujące obszar województwa śląskiego

                * osoby dorosłe (w wieku 25+)

oraz spełniające jeden z poniższych warunków:

*  wiek 50+

*  maksymalnie wykształcenie średnie

*  osoby niepełnosprawne

*  osoby zamieszkujące miasta średnie/tracące funkcje społeczno-gospodarcze

Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie Al. N.M.P. 24 lok. 5, 42-202 Częstochowa oraz pod nr tel. 34 344 82 58, e-mail: biuro@riph.eu

19

MAJ

2021

1220

razy

czytano

915/4572

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.