Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolarze z całej Polski rywalizowali w Gminie Koziegłowy w Pucharze Polski

W sobotę 12 czerwca na drodze z Koziegłów do Poraja kolarze z całej Polski rywalizowali w jeździe indywidualnej na czas rozegranej w ramach XLIII Wyścigu Pucharu Polski w kolarstwie szosowym pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.

Z bardzo dobrej strony pokazali się reprezentanci MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy. Bartosz Oleksiak zajął 3. miejsce w rozegranych w ramach wyścigu Mistrzostwach Śląska Juniorów, a Milena Tokarska była 3. w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek.

W niedzielę 13 czerwca w Gminie Koziegłowy odbyła się kolarska rywalizacja ze startu wspólnego. Podobnie jak dzień wcześniej, także w tej konkurencji MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy. wypadli bardzo dobrze. Bartosz Oleksiak zajął w Mistrzostwach Śląska Juniorów 3. miejsce, a Milena Tokarska była 2. w Międzywojewódzkiej Mistrzostwach Młodziczek. Medale i nagrody wręczył najlepszym Burmistrz Jacek Ślęczka. Kolarze ścigali się na pętli: Pińczyce-Huta Szklana-Mysłów-Osiek-Koclin-Pustkowie Lgockie-Stara Huta-Pińczyce. Organizatorem imprezy był MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy.

W najbliższy weekend Bartosz Oleksiak wystąpi w kategorii junior w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym, które odbędą się w Kartuzach. Tytułu Mistrza Polski w jeździe indywidualnej na czas bronić będzie tam wychowanek Błękitnych, Kamil Gradek.

 

15

CZE

2021

433

razy

czytano