Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Medaliści Mistrzostw Polski i Europy uhonorowani przez Burmistrza GiM Koziegłowy

21 czerwca w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbyło się uroczyste podsumowanie osiągnięć sportowych zawodników i zawodniczek z Gminy Koziegłowy za 2020 rok. Uroczystość była znacznie skromniejsza niż rok wcześniej. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka honorował podczas niej sportowców, którzy wywalczyli medale Mistrzostw Polski. Sukcesów pogratulowali im także radni Wojciech Chrapek i Andrzej Okularczyk.

– Ze względu na pewnego rodzaju ograniczenia, musieliśmy zdecydować się w tym roku na nieco inną formułę uroczystości. Tegoroczna formuła jest bardzo skromna, ale uroczysta. Wraz z radnymi chcę z głębi serca podziękować wam wszystkim za to, że tak pięknie reprezentujecie Gminę i Miasto Koziegłowy. Jesteśmy z was i z waszych osiągnięć bardzo dumni – powiedział Burmistrz Jacek Ślęczka.

Sportowcy nagrodzeni przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy za osiągnięcia w 2020 r.:

Jakub Musialik – Kolarz, wychowanek MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy, reprezentujący obecnie klub Kolarski Tarnovia. W ubiegłym roku wywalczył trzy złote medale: w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym, w Mistrzostwach Polski LZS w kolarstwie przełajowym oraz w jeździe indywidualnej na czas (wszystkie w kategorii junior).

Bartosz Oleksiak – Kolarz, wychowanek i zawodnik MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy. W minionym roku wywalczył złoty medal w Mistrzostwach Polski w kolarstwie przełajowym w kategorii junior młodszy.

Oskar Maśka – Kolarz, wychowanek i zawodnik MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy. Podczas Mistrzostw Polski w kolarstwie przełajowym odniósł zwycięstwo w kategorii młodzik. Zwycięzca w tej kategorii nagradzany jest Naramiennikiem Prezesa PZKol., który jest odpowiednikiem złotego medalu w starszych kategoriach wiekowych.

Kamil Gradek – Kolarz, wychowanek MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy, obecnie zawodnik profesjonalnej włoskiej grupy kolarskiej Vini Zabù-KTM. W ubiegłym roku wywalczył tytuł mistrza Polski w jeździe indywidualnej na czas w kategorii Elita.

Trenerem zawodników MGLKS Błękitni Mexller Koziegłowy i zarazem prezesem klubu jest Andrzej Chmurzewski.

Adam Hejduk – Zawodnik klubu Musashi Żarki Letnisko, trenujący ju-jitsu. W ubiegłym roku wywalczył brązowy medal Mistrzostw Polski w ju-jitsu.

Wiktoria Hejduk – Zawodniczka Musashi Żarki Letnisko. W ubiegłym roku wywalczyła brązowy medal w Mistrzostwach Polski w ju-jitsu.

Oliwier Szot – Bokser. W ubiegłym roku wywalczył tytuł mistrza Polski (Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży) w kategorii kadetów i został uznany za najlepszego kadeta bez podziału na kategorie wagowe. Ubiegłoroczny złoty medalista Mistrzostw Europy w kategorii kadetów. Jest członkiem kadry narodowej Polski objętym programem szkolenia na Olimpiadę Los Angeles 2024.

Nikoletta Sularz – Zawodniczka sportów sylwetkowych, trener personalny, dietetyk sportowy. W ubiegłym roku wywalczyła tytuł mistrzyni Europy seniorek w wellness fitness oraz Absolutne Mistrzostwo Polski w wellness fitness. Jest członkiem kadry narodowej Polski objętym programem szkolenia na Olimpiadę Los Angeles 2024.

Uroczystość uświetniły swoimi występami piosenkarskimi Diana Kolasa i Weronika Radosz.

 

22

CZE

2021

383

razy

czytano

769/4449

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.