Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Laureaci e-turniejów zostali nagrodzeni

Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy Krzysztof Bąk wręczyli nagrody i podziękowania laureatom e-Turnieju FIFA 21 oraz Turnieju Szachowego on-line z terenu Gminy i Miasta Koziegłowy.

Zmagania odbyły się 1 i 3 maja. Łącznie w obu turniejach udział wzięło 64 uczestników. Jak podkreślił Tomasz Myga - koordynator ds. sportu, odpowiedzialny za prawidłowy przebieg zawodów, walka o zwycięstwo trwała do samego końca i była bardzo zacięta. Burmistrz Jacek Ślęczka podziękował zawodnikom za ich udział i zaangażowanie.

- Z powodu trwającej pandemii i związanymi z nią utrudnieniami zdecydowaliśmy się na wprowadzenie nowej formuły aktywności dla mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy, jaką są turnieje on-line, umożliwiające bezpieczną rywalizację w sieci. Komplet uczestników w obu turniejach zwraca uwagę na zainteresowanie taką formą aktywności. W przyszłości będziemy  organizować kolejne zawody tego typu, które będą dobrym uzupełnieniem tradycyjnych form współzawodnictwa – powiedział Burmistrz Jacek Ślęczka.

Wyniki Turnieju Szachowego  on-line:

1. Ksawery Kępa,

2. Wiktor Golis,

3. Kacper Niedzielski.

Wyniki Turnieju FIFA 21:

1. Dominik Włodarczyk,

2.  Damian Lampa,

3.  Kamil Osadnik.

Wszystkim zwycięzcom oraz zawodnikom biorącym udział w obu turniejach serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

28

CZE

2021

465

razy

czytano

808/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.