Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Projekt z gminy Koziegłowy dofinansowany w Programie Działaj Lokalnie

Projekt Miejsko-Gminnego Ośrodka Promocji Kultury w Koziegłowach i grupy nieformalnej Koło Aktywnych Kobiet z Lgoty Mokrzesz pn. „Historie nieznane a bliskie w Gminie Koziegłowy II ” uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu.

30  czerwca  2021 roku w Hotelu Zawiercie odbyła się gala Programu Działaj Lokalnie podsumowująca tegoroczną edycję konkursu. Laureatom zostały przekazane symboliczne czeki. Podczas gali specjalne podziękowania od organizatorów za wsparcie przy realizacji Programu w gminie Koziegłowy odebrała w imieniu Jacka Ślęczki – Burmistrza Miasta i Gminy Koziegłowy, Wioleta Szymczyk - kierownik Referatu Promocji i Rekreacji Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy.

Tegoroczna edycja opiera się na podejmowaniu działań skierowanych do mieszkańców poszczególnych gmin i ma na celu zwiększenie aktywności społeczne,j tak ograniczonej w czasie epidemii. Paweł Abucki – prezes Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu, podziękował  za zaangażowanie włodarzy gmin i mieszkańców, za wsparcie i podjęcie ciekawych, potrzebnych działań w tych trudnych czasach.

,,Historie nieznane a bliskie w Gminie Koziegłowy II" jest kontynuacją zadania realizowanego w 2020 roku pod tym samym tytułem i ma na celu dalszą dokumentację historii gminy. Tym razem opowiedziana będzie poprzez stare fotografie zebrane  podczas konkursu ,,Historie ze starej fotografii". Pokłosiem konkursu będzie wystawa fotograficzna zaprezentowana na terenie każdego sołectwa.  Konkurs skierowany jest do sołtysów i mieszkańców poszczególnych sołectw. Nagrodzone sołectwa otrzymają nagrody. Dodatkowo mieszkańcy gminy będą mieli możliwość na specjalnie utworzonym fanpage umieszczać swoje zdjęcia wraz ze wspomnieniami. Właściciel zdjęcia, które uzyska najwięcej polubień również otrzyma nagrodę.

Projekt pozwoli na integrację i zaangażowanie mieszkańców oraz promocję gminy. Będzie to również ciekawa historia gminy opowiedziana obrazem.

Materiał przygotowany został przez MGOPK w Koziegłowach

14

LIP

2021

464

razy

czytano

850/4554

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.