Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W Mysłowie bawili się na festynie pożegnania lata

Koło Gospodyń Wiejskich „Mysłowianki” z Mysłowa, Rada Sołecka wraz z Sołtysem wsi Mysłów oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Mysłowie zorganizowali 5 września festyn pod hasłem „Pożegnanie lata”.

Imprezę przy remizie poprzedziła uroczysta Msza święta przy kapliczce w Mysłowie w intencji pomordowanych przez hitlerowców 3 września 1939 r. mieszkańców wsi. Kwiaty i wieńce przed miejscem pamięci złożyli m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, Starosta Myszkowski Piotr Kołodziejczyk oraz Radny Gminy i Miasta Koziegłowy Dariusz Stuła. Po zakończeniu uroczystości jej uczestnicy udali się na plac przed remizą w Mysłowie, gdzie odbywał się festyn.

Na festynie przed publicznością zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca „Zawiercie” oraz KGW „Mysłowianki”. Ratownicy medyczni dali z kolei pokaz udzielania pierwszej pomocy. Odbył się też konkurs na najlepsze ciasto połączony z degustacją, warsztaty „Po sznurku do nieba”, a także konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych. Potańczyć można było przy dźwiękach muzyki serwowanych przez DJ Defender.

Podczas imprezy czynny był mobilny punkt szczepień oraz mobilny punkt Narodowego Spisu Powszechnego.

08

WRZ

2021

472

razy

czytano

729/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.