Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W bibliotece bezpłatny dostęp do serwisów z ebookami

Biblioteka Publiczna w Koziegłowach zaprasza czytelników do skorzystanie z serwisów, które oferują darmowy dostęp do ebooków:

1.  IBUK Libra:

To darmowy dostęp do ponad 3500 ebooków. Znaczna część elektronicznego księgozbioru przeznaczona jest dla studentów i pracowników naukowych (prawo, medycyna, nauki społeczne, ekonomiczne, humanistyczne, techniczne). Ponadto wśród e-książek znajdują się publikacje z zakresu literatury pięknej, literatury faktu, literatury dla dzieci i młodzieży, a także poradniki i słowniki. Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez przeglądarkę internetową.

Kody ważne do sierpnia 2022r.!

2. Legimi:

To darmowy dostęp do ebooków. Legimi oferuje przede wszystkim bogaty wybór beletrystyki (kilkadziesiąt tysięcy tytułów). Oferta uzupełniana jest na bieżąco nowościami wydawniczymi.

Dostęp do serwisu jest możliwy poprzez aplikację mobilną, w tym na wybranych czytnikach (nie jest dostępna na Kindle).

3. Ebookpoint BIBLIO:

- cenione wydawnictwa z zakresu IT (np. programowania, pakietów biurowych i wiele innych), biznesu i ekonomii i innych wydawnictw grupy Helion, niedostępnych w innych serwisach,

- literatura podróżnicza z przewodnikami, sport/fitness/dieta,

- audiobooki,

- bogaty zbiór beletrystyki,

- podręczniki językowe,

- literatura z wielu dyscyplin naukowych i branż,

- wideokursy,

- e-prasa.

Dostęp do wszystkich serwisów uzyskano w ramach zadania "Książki online dla każdego". Zadanie finansowane w ramach II edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego na rok 2021.

13

WRZ

2021

331

razy

czytano