Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

„Wspólnie dla Przyszłości” to w tym roku trzydniowe forum (24–26.09.2021) o charakterze szkoleniowym dla kilkuset członków organizacji młodzieżowych z całej Polski, zwłaszcza zaangażowanych w działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego i kształtowania postaw patriotycznych.

Forum Organizacji Młodzieżowych „Wspólnie dla Przyszłości” to przeprowadzany corocznie od 2014 r. projekt działaczy młodzieżowych NGO z całej Polski. Podczas wydarzenia uczestnicy mają możliwość debatowania z decydentami życia publicznego, a także wymieniania się spostrzeżeniami dotyczącymi różnych obszarów działań. Wcześniejsze edycje odbyły się we Wrocławiu, Opolu, Warszawie oraz Łodzi. W tym roku wydarzenie będzie miało miejsce w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Tegoroczna edycja w sposób szczególny będzie odnosić się do tematów bliskich młodzieży. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w panelach dyskusyjnych dotyczących: zielonego konserwatyzmu, wpływu pandemii na zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży, przyszłości miast, miasteczek i wsi w Polsce oraz wizerunku Polski na arenie międzynarodowej.

Niezmiernie istotne jest szerzenie wśród młodych ludzi świadomości o ważnej roli kultury w rozwoju społecznym. W ramach projektu odbędzie się sieciowanie i integracja licznej grupy działaczy trzeciego sektora (w tym w szczególności organizacji młodzieżowych i członków młodzieżowych rad przy jednostkach samorządu terytorialnego).

Organizatorem projektu jest Fundacja Służba Niepodległej, zaś współorganizatorami: Fundacja Inicjatyw Młodzieżowych, Fundacja Sapere Aude, Młodzi dla Polski oraz Studenci dla Rzeczypospolitej.

Fragmenty wydarzenia będzie można obejrzeć na: https://www.facebook.com/wspolniedlaprzyszlosci.

24

WRZ

2021

354

razy

czytano

796/4578

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.