Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szkolenie online w zakresie przekazywania i rozliczania dotacji w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz przepisów wykonawczych, dla organizacji pozarządowych (w tym kluby sportowe)

Burmistrz GiM Koziegłowy zaprasza na szkolenie on-line. 3 listopada 2021 r. o godz. 17.00 odbędzie się szkolenie online w zakresie przekazywania i rozliczania dotacji w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz przepisów wykonawczych, dla organizacji pozarządowych (w tym kluby sportowe).

Szkolenie obejmie m.in. zagadnienia: jak realizować i rozliczyć zlecone zadanie, prowadzenie dokumentacji związanej z zadaniem – księgowość, opis faktur i zasady odpowiedzialności za nie, prowadzenie księgowości, rozliczenie wkładu osobowego i rzeczowego, realizacja zadania w dobie pandemii, sprawozdanie z realizacji zadania i jego elementy, a także dostępność a realizacja zadań publicznych - wymogi dla organizacji i samorządu oraz przeciwdziałanie praniu pieniędzy- wymogi dla organizacji.

Prosimy o e-mailowe lub telefoniczne potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu i podanie adresu mailowego, na który zostanie wysłany link do szkolenia: Bożena Kolasa - Inspektor ds. rozwoju społeczeństwa obywatelskiego tel. 797 994 856, e-mail: bozena.kolasa@kozieglowy.pl

Planowany czas szkolenia - około 3 godzin.

Prowadzący: Artur Gluziński - były pracownik w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, wykładowca akademicki, doświadczony szkoleniowiec. Autor książki "Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie".

Powołany przez Ministra Rozwoju Regionalnego na eksperta do oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych na lata 2007-2013. Uczestniczy w ocenie projektów składanych w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Specjalista w zakresie współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi. Stała współpraca z  organami administracji publicznej: m.in. Ministerstwem Obrony Narodowej, Państwową Agencją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Regionalną Izbą Obrachunkową w Katowicach i Poznaniu, Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim, Śląskim Urzędem Wojewódzkim, Urzędami Marszałkowskimi (woj. lubuskie, zachodniopomorskie, śląskie, podkarpackie, opolskie) licznymi urzędami miast  (m.in. Kraków, Katowice, Tychy, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Jastrzębie-Zdrój, Bielsko-Biała, Stargard, Świnoujście, Warszawa, Poznań, Wrocław, Zielona Góra, Płock, Sopot, Częstochowa, Ruda Śląska, Skarżysko-Kamienna, Kłodzko, Żory, Puck, Dąbrowa Górnicza, Tarnów, Chojnów, Suwałki, Ostrów Wlkp., Krzyż Wlkp., Cieszyn, Wałcz, Góra Kalwaria) i gmin oraz starostwami powiatowymi. Prowadzenie szkoleń w zakresie współpracy samorządu i organizacji pozarządowych, udzielanie dotacji na realizację zadań publicznych. Prowadzenie szkoleń w tym zakresie od marca 2004 roku. Ponad 1000 dni szkoleń.

15

PAŹ

2021

541

razy

czytano

797/4594

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.