Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

I Olimpiada Seniorów w Koziegłowach

W Koziegłowach odbyła się 13 października I Olimpiada Seniorów zorganizowana przez Stowarzyszenie Emeryci i Renciści w Koziegłowach.
 
W imprezie sportowo-rekreacyjnej rywalizowało 85 osób reprezentujących: Stowarzyszenie Emeryci i Renciści w Koziegłowach, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Koziegłowach, Koło Gospodyń „Ziemianki” Koziegłowy oraz KGW Mysłowianki w Mysłowie, KGW z Wojsławic i GKW z Cynkowa.
 
Uczestników I Olimpiady Seniorów przywitał Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka. Podziękował im za liczne stawienie się i aktywność społeczną oraz uroczyście otworzył I Olimpiadę Seniorów w towarzystwie Anny Witos, prezes SEiR w Koziegłowach.
 
Seniorzy rywalizowali zespołowo w kilku konkurencjach przygotowanych przez Mateusza Kolasę. Mimo, że nie było nagród za pierwsze miejsce, ich zaangażowanie było godne naśladowania. Rywalizacja odbywała się w slalomie między tyczkami, w slalomie z piłką, w slalomie z piłeczką tenisową na rakiecie tenisowej oraz w konkurencji na refleks polegającej na nadeptywaniu pojawiających się kolorowych światełek. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowy medal. A po zakończeniu zmagań przyszedł czas na odpoczynek i regeneracyjny posiłek.
 
Impreza sfinansowana została z budżetu Gminy i Miasta Koziegłowy w ramach małego grantu pn. „Letnia spartakiada dla emeryta”.

18

PAŹ

2021

654

razy

czytano