Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Symboliczne przekazanie 8 milionów złotych

Mariusz Trepka, Poseł na Sejm RP przekazał dziś Jackowi Ślęczce, Burmistrzowi Gminy i Miasta Koziegłowy potwierdzennie przyznania Gminie i Miastu Koziegłowy 8 mln złotych z Rządowego funduszu "Polski Ład" Program Inwestycji Strategicznych. W spotkaniu uczestniczyli także Zbigniew Polak, dyrektor Zespołu Usług Komunalnych w Koziegłowach oraz Przemysław Kołodziejczyk, kierownik Referatu Rozwoju, Inwestycji i Gospodarki Komunalnej Urzędu Gminy i Miasta w Koziegłowach.

Pieniądze przeznaczone zostaną na projekt pn. "Optymalizacja gospodarki wodno-kanalizacyjnej w Gminie Koziegłowy, poprzez budowę kanalizacji sanitarnej wraz z infrastrukturą towarzyszącą - etap I”, który obejmie budowę kanalizacji sanitarnej oraz pompowni ścieków zapewniających podłączenie do kanalizacji mieszkańców części Koziegłówek. Ścieki odprowadzane będą do oczyszczalni ścieków w Koziegłowach.

Pompownia wybudowana zostanie u zbiegu ul. Żareckiej w Koziegłowach i drogi dojazdowej do oczyszczalni ścieków. Realizacja inwestycji planowana jest na 2022 rok. I etap kanalizacji sanitarnej w Koziegłówkach obejmie ulice: Polan, Kościelną i Warpie.

04

LIS

2021

606

razy

czytano

684/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.