Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Do mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy


Drodzy Państwo!

Zbliża się koniec tego roku, wraz z nim, XVI  finał WOŚP, który tym razem odbędzie się 13.01.2008r.( Hala sportowa  w Gimnazjum przy Zespole Szkół w Koziegłowach).
Jak zapewne już Państwo wiecie, po raz III próbujemy zachęcić wszystkich do udziału w tym wydarzeniu poniekąd dla nas, kulturalnym. Gościły u nas zespoły młodzieżowe, rockowe, grupy teatralne, muzyka górali szkockich, folklor indiański. Były wystawy malarzy nieprofesjonalnych i zaskakujące przedmioty do licytacji. I tym razem atrakcji nie zabraknie. Program mamy już dograny, a zdradzić mogę tylko, że będzie gościć u nas ktoś znany, kto nie pogardził przyjazdem do naszej skromnej miejscowości.
Bardzo chciałabym zaprosić Wszystkich Państwa do udziału w tym wydarzeniu. Szczególnie osoby, które nigdy nas nie odwiedziły. Przed tymi, co byli, nie musimy się już chyba reklamować.
W związku z tym, chcemy jak zwykle prosić ludzi o ciepłych sercach, aby w jakiś sposób nam pomogli. Jak poprzednio zbierać będziemy datki żywnościowe, produkty, z których przyrządzić można ciepły posiłek dla wolontariuszy. Prosimy też o wsparcie finansowe, aby pokryć koszty przejazdu zaproszonych gości, zakupu papieru, tuszu do drukarki itp. W tym celu uruchamiamy grzecznościowe konto bankowe, wypożyczone na ten cel.
Nie zmuszamy tu nikogo, ale każde wpłacone 10 zł ( które można odpisać od podatku) może urosnąć do sumy, która pozwoli opłacić artystów, a Ci swoimi występami zachęcą wszystkich do udziału w zabawie, no i w kwestowaniu.
Zapraszamy wszystkich. Przebijmy ubiegłoroczną sumę, jaką przekazaliśmy na rzecz fundacji. Sumę niebagatelna, bo przekraczającą 20 tysięcy zł. Cieszy mnie, że tak niewielka społeczność jest w stanie położyć na łopatki wszystkie ościenne miejscowości i nikt nie powie nam, że jesteśmy gorsi.

Pozdrawiam !
Agata Morawiec

 

Wpłaty można dokonać na konto:
Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Koziegłowy
Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie
Nr Konta: 75 8279 1010 0319 2356 2003 0001
Z dopiskiem: FINAŁ WOŚP

W tym roku Gminny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszej Gminie zebrał: pobierz 

09

LIS

2007

2102

razy

czytano

4153/4549

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.