Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Bezpieczne ferie z instytucjami działającymi na rzecz rolnictwa

22 lutego w Miejsko-Gminnym Ośrodku Promocji Kultury w Koziegłowach odbył się konkurs plastyczny pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, Jacka Ślęczki. Tematem były „Bezpieczne ferie”.

Najpierw dzieci obejrzały film dotyczący bezpiecznych ferii w gospodarstwie, po którym doszło do pogadanki. Następnie dzieci przystąpiły do malowania kredkami obrazków, które oceniali członkowie Jury z instytucji działających na rzecz rolnictwa: Jarosław Jaskólski – kierownik Terenowej Placówki KRUS w Myszkowie, Daniel Wróbel – kierownik Powiatowego Oddziału ARiMR w Myszkowie, Mariola Kolaga z Państwowej Inspekcji Pracy w Katowicach oraz Iwona Chmurzewska z Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Myszkowie (organizator konkursu). Instytucją wspierającą jest także Partnerstwo Północnej Jury w Janowie.

Laureaci otrzymali atrakcyjne nagrody, które zostały ufundowane przez wymienione instytucje, za co serdeczne dziękujemy.

Nagrodę Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy zdobyła Kamila Kosytarska

Nagrody ufundowane przez KRUS w Myszkowie:

I miejsce – Kamila Kosytarska

II miejsce – Kinka Krawiec

III miejsce – Nikodem Tyrała

IV miejsce – Oliwia Ludwig

V miejsce – Mateusz Małota

VI miejsce – Natalia Motyl

VII miejsce - Gabriela Skrobarczyk

VIII miejsce – Daria Klajny

Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia i nagrody pocieszenia ufundowane przez PIP w Katowicach, Powiatowy Oddział ARiMR w Myszkowie i PPJ w Janowie. W uroczystości wręczania nagród uczestniczyli także Krzysztof Bąk, sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy oraz Renata Garleja, dyrektor MGOPK w Koziegłowach.

Dziękujemy Burmistrzowi Jackowi Ślęczce za objęcie patronatu nad konkursem oraz ufundowane nagród.

Konkurs odbył się w ramach „Zimowej Akademii Artystycznej”, czyli ferii zimowych organizowanych przez MGOPK w Koziegłowach. Z powodu obostrzeń sanitarnych liczba uczestników konkursu była ograniczona.

Materiał przygotowała Iwona Chmurzewska, główny specjalista do spraw doradztwa rolniczego, doradca rolnośrodowiskowy w PZDR w Myszkowie

24

LUT

2022

302

razy

czytano

591/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.