Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Reprezentacje z SP w Koziegłowach najlepsze na szczeblu powiatowym

Szkoła Podstawowa w Koziegłowach, we współpracy z Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym „OLIMP” w Koziegłowach, była organizatorem Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta z SP w Koziegłowach spisali się znakomicie, wygrywając zawody. Rywalizowali w nich także reprezentanci SP w Koziegłówkach i SP w Gniazdowie.
 
– Rozgrywany po tak długiej przerwie turniej trzymał w napięciu do samego końca każdego zawodnika, zawodniczkę i każdego opiekuna. Wyłoniliśmy zwycięzców po kilku godzinach sportowej rywalizacji – mówi Aneta Myrmus.
 
Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Koziegłowach
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 6 w Myszkowie
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach
IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Gniazdowie
 
Klasyfikacja końcowa w kategorii chłopców:
I miejsce - Szkoła Podstawowa w Koziegłowach
II miejsce - Szkoła Podstawowa w Koziegłówkach
 
Szkoła Podstawowa im. A. Szklarskiego w Koziegłowach (opiekun Aneta Myrmus): Wiktoria Nawara, Karolina Tobiasz, Jan Gwardyś, Dominik Pasek, Bartosz Słociński.
 
SP w Koziegłówkach (opiekunowie – Beata Gwardyś oraz Krzysztof Pluciński): Zuzanna Rzepka, Karolina Mróz, Maja Pasek, Dawid Skrobarczyk, Michał Majchrzak, Kacper Frączek.
 
SP w Gniazdowie (opiekun Aneta Myrmus): Wiktoria Łędka i Sandra Jagoda.
 
Jako jedyna spoza naszej gminy przyjechała drużyna dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Myszkowie w składzie: Oliwia Frączek, Oliwia Kopecka, Anna Maligłówka (opiekun Dorota Filipowska).
 
– Ukoronowaniem zawodów było wręczenie zawodnikom i zawodniczkom pucharów, medali oraz dyplomów, które zostały ufundowane przez Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy, pana Jacka Ślęczkę, za co bardzo dziękujemy. Kolejną nagrodą, o którą walczyły drużyny było zakwalifikowanie się do następnego etapu rozgrywek czyli Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem zawodów również będzie Szkoła Podstawowa w Koziegłowach wraz z Ludowym Uczniowskim Klubem Sportowym „OLIMP” w Koziegłowach. Naszymi przeciwniczkami w tym roku będą uczennice ze Szkoły Podstawowej nr 8 z Zawiercia, natomiast przeciwnicy reprezentować będą Szkołę Podstawową nr 9 w Zawierciu. Liczymy na wsparcie całej naszej szkoły. Sędziami powiatowych rozgrywek byli: Anna Matyja, Anna Nowak, Wiktor Gwardyś, Adam Wiśniewski, Wiktor Wiśnicki. Dziękuję Wam za pomoc podczas organizacji zawodów – mówi Aneta Myrmus.
 
Szkoła w Koziegłowach organizuje powiatowe zawody już od 15 lat. Ostatnio była długa przerwa spowodowana obostrzeniami związanymi z pandemią.

07

KWI

2022

375

razy

czytano

617/4571

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.