Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

ZOSTAŃ UCZESTNICKIEM IV EDYCJI PROGRAMU LIDERZY PAFW

Zostań uczestnikiem IV edycji programu

ZOSTAŃ UCZESTNICKIEM IV EDYCJI PROGRAMU LIDERZY PAFW

 

Dzięki Programowi Liderzy PAFW będziesz mógł się rozwijać i zaczniesz skuteczniej działać na rzecz swojego środowiska. Otrzymasz coś więcej niż kolejne szkolenia. Weźmiesz udział w unikalnym programie rozwoju liderów lokalnych.

Celem programu jest kreowanie i wspieranie liderów społeczności lokalnych poprzez rozwój ich wiedzy, umiejętności i doświadczeń potrzebnych w prowadzeniu działań społecznie użytecznych.

Unikalność programu polega na jego indywidualnym, dostosowanym do szczególnych potrzeb każdego uczestnika charakterze. Program „Liderzy PAFW” opiera się na współpracy uczestnika z tutorem. W Programie funkcję tutorów pełnią osoby mające duże doświadczenie w działalności społecznej. Zadaniem tutora jest wsparcie uczestnika programu w jego indywidualnym rozwoju jako lidera swojej społeczności lokalnej. Współpraca ta ma na celu zachęcić uczestnika do myślenia o własnym rozwoju, ujawnić i umożliwić pełne wykorzystanie jego potencjału. Tutor pomaga uczestnikowi w zbudowaniu jego Indywidualnej Ścieżki Rozwoju. Określa ona cele w działalności społecznej uczestnika, identyfikuje jego mocne strony i obszary rozwoju, potrzeby edukacyjne wraz z potrzebami szkoleniowymi oraz wskazuje rekomendacje dotyczące dalszego kształcenia się.


Jeśli:

        koordynowałaś/eś lub aktywnie uczestniczyłaś/eś w realizacji projektu finansowanego
w ramach programów: Działaj Lokalnie, English Teaching, Euro-NGO, RITA, Równać Szanse, Obywatel i Prawo oraz e-VITA Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności,

        chcesz rozwijać jako lider swojego środowiska,

        chcesz podnieść poziom swoich kompetencji w działalności społecznej i w sposób profesjonalny i zorganizowany zająć się opracowaniem planu własnego rozwoju i wprowadzaniem go w życie,

        chcesz czerpać inspirację i wsparcie z osobistych, bezpośrednich relacji z doświadczonymi i otwartymi ludźmi

 

...zgłoś się do udziału w Programie Liderzy PAFW!

  

Jako uczestnik Programu będziesz mógł skorzystać z:

        pracy z indywidualnym tutorem,

        cyklu szkoleń i warsztatów dopasowanych do Twoich potrzeb,

        staży, praktyk, wizyt studyjnych w doświadczonych organizacjach,

        oraz ze specjalnie przygotowanej dla Ciebie strony internetowej - narzędzia komunikacji uczestników Programu.

 

Jak się zgłosić?

Trwa nabór do IV edycji programu. Jeśli jesteś zainteresowany/a udziałem w Programie Liderzy PAFW wypełnij do 11 grudnia 2007 internetowy formularz zgłoszeniowy. W ten sposób zarejestrujesz się do bazy kandydatów do Programu i dostaniesz informację o kolejnym etapie rekrutacji (wypełnieniu drugiej części formularza oraz rozmowie kwalifikacyjnej). Na początku stycznia na podstawie złożonych wniosków dokonana zostanie selekcja osób, które zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne. Terminy rozmów rekrutacyjnych: 11 stycznia 2008 – Kraków, 14 stycznia 2008 – Warszawa, 16 stycznia 2008 – Gdańsk, 17 stycznia 2008 – Poznań, 18 stycznia 2008 – Warszawa. Na podstawie rozmów po 23 stycznia 2007 ostatecznie wybranych zostanie 60 zwycięskich osób.

 

Szczegółowych informacji udzielają:

Maria Makowska i Michał Wroński, koordynatorzy programu Liderzy PAFW

tel.: (22) 556 82 64; 556 82 54; e-mail: liderzy@szkola-liderow.pl

 

22

LIS

2007

2506

razy

czytano

4123/4531

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.