Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Trzy dni z zawodami jeździeckimi w Gniazdowie

Na torze T.R.E.C w Gniazdowie odbyły się od 1 do 3 lipca zawody jeździeckie Working Equitation Silesia, podczas których rozegrane zostały trzy konkurencje. Po raz pierwszy w Polsce zostały zorganizowane zawody Extreme Trail bez ogłowia, które wzbudziły wiele emocji. Ta konkurencja pierwszy raz została rozegrana na zewnątrz.

Pomimo upalnej pogody (33 stopnie w cieniu) pierwszego dnia, na próbie ujeżdżenia wszystko przebiegło pomyślnie.

– W sobotę i niedzielę słońce dało nam fory i gorąc odpuścił, dzięki temu koniom i zawodnikom kolejne próby (zręczność i speed) jechało się o wiele łatwiej. Cieszymy się, że zawody udało się zorganizować w takiej formie, gdyż zawodnicy uczestniczący w tych trzech konkurencjach mieli okazję po raz pierwszy się poznać, zintegrować i wymienić cennymi doświadczeniami – mówi Magdalena Ferdyn, organizatorka zawodów.

Puchary wręczył najlepszym uczestnikom m.in. Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.

Imprezę udało się zorganizować dzięki sponsorom: Stajnia Ferdyn, Performance Automotive Polska Dealer Dodge/RAM, Kwiaciarnia Krakowska 7, Ser Tom sery rzemieślnicze, Pliczko Gospodarstwo żywności naturalnej, Wiktoria Różnowska, Sklep Jeździecki Iberis, Delikatesy Centrum Koziegłowy, Equine SPA rehabilitacja koni, Winnica Rajska, Hotel Pałac Czarny Las oraz Gminie i Mieście Koziegłowy.

Wyniki zawodów są dostępne na stronie: www.equita.pl

07

LIP

2022

332

razy

czytano

454/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.