Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Bezpłatny autokar na Forum Serce Pacjenta

24 września odbędzie się w Katowicach IV Forum Serce Pacjenta. Z Koziegłów będzie można dojechac na nie bezpłatnym autokarem, który odjedzie o godz. 12.40 z koziegłowaskiego rynku (obok banku ING). Osoby chętne do wyjazdu proszone są o kontakt z Bożeną Kolasą, tel. 797 994 856.

IV Forum Serce Pacjenta rusza 24 września 2022 roku w Katowicach

Darmowe konsultacje i badania, warsztaty radzenia sobie ze stresem, pokazy pierwszej pomocy, porady dotyczące zdrowego żywienia, prezentacje organizacji działających na rzecz pacjentów i spotkania z najwybitniejszymi w Polsce kardiologami – IV Forum Serce Pacjenta rusza już 24 września 2022 roku. Doroczna inicjatywa organizowana przez Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, skierowana do pacjentów kardiologicznych, ich bliskich oraz wszystkich zainteresowanych poprawą zdrowia po dwóch latach odbędzie się ponownie w formule stacjonarnej, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.
 
Moc atrakcji dla zdrowszych serc
Darmowe badania EKG, USG, ECHO serca, szereg pomiarów i badań laboratoryjnych, konsultacje oraz praktyczne warsztaty to główne atrakcje IV Forum Serce Pacjenta – jedynej w Polsce inicjatywy skierowanej do pacjentów ze schorzeniami serca i naczyń oraz ich bliskich. Jak co roku Forum Serce Pacjenta będzie integralną częścią Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
 

19

WRZ

2022

329

razy

czytano