Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Raperzy odwiedzili szkołę w Siedlcu Dużym

Na zaproszenie pani dyrektor Roksany Szczygieł Szkoła Podstawowa w Siedlcu Dużym wzięła udział w programie profilaktycznym „Nie Zmarnuj Swojego Życia!”. Projekt powstał z inicjatywy Fundacji Edukacja z Wartościami oraz raperów Bęsia i Dj Yonasa tworzących skład RYMcerze, który do tej pory odwiedził ze swoim przekazem ponad 1300 miejsc w Polsce i zagranicą.
 
W spotkaniu z młodzieżą w Siedlcu Dużym uczestniczyła także Dyrektor Zespołu Ekonomiczno-Administracyjnego Oświaty Samorządowej w Koziegłowach, Katarzyna Zychowicz.
 
Raperzy podzielili się swoim doświadczeniem życiowym oraz walką z nałogami. W czasie spotkania, śpiewając hip-hopowe utwory i wchodząc w interakcję z nastolatkami, uświadamiali im, jak ważne są autorytety, poczucie własnej wartości, dostrzeganie swoich mocnych stron, rozwijanie talentów, wiara we własne możliwości, praca nad sobą, wyznaczanie sobie życiowych celów i spełnianie marzeń.
 
To było naprawdę bardzo wartościowe spotkanie! Pozostaje nadzieja, że pozytywny przekaz RYMcerzy na długo pozostanie w sercach nastolatków, aby dokonywali mądrych życiowych wyborów: Nie zmarnuj czasu, talentów, relacji. Żyj wartościami. Bądź sobą. Rozwijaj się. Myśl o przyszłości. Bądź kreatywny. Ryzykuj.
 
Materiał przygotowany przez SP w Siedlcu Dużym.

12

PAŹ

2022

343

razy

czytano

415/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.