Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Finał "Aniołkowego grania" w przedszkolu w Koziegłowach

16 grudnia w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach odbył się uroczysty finał akcji „Aniołkowe granie”. Jest to ogólnopolski projekt edukacyjny, którego celem jest propagowanie idei rodzicielstwa zastępczego.

W tej pięknej akcji wzięli udział licznie zaproszeni goście: inicjatorka akcji Katarzyna Głowik-Jamróz, Wicestarosta Powiatu Myszkowskiego Mariusz Morawiec, Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka, dyrektor MGOPS Agnieszka Kłys, Radni Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Andrzej Szóstak, Michał Kubalski, ksiądz proboszcz Parafii p.w Św. Marii Magdaleny w Koziegłowach ks. Robert Nemś, darczyńcy i rodzice.

Dzieci pod opieką nauczycieli oraz absolwenci przedszkola prezentowali swoje umiejętności wokalno-taneczne, które nawiązywały do motywu anioła, dobroci i pomagania. Również rodzice zachwycili przybyłych gości swoim tańcem i śpiewem. Całość występów dopełniła przepiękna, zimowa scenografia przygotowana przez nauczycieli i pracowników Przedszkola.

Inicjatorkami i organizatorkami akcji ,,Aniołkowe Granie” w naszej placówce były Zdzisława Jasik oraz Marta Stępień.  Serdecznie dziękujemy za wszystkie przekazane dary dla dzieci w ramach udziału w ogólnopolskim projekcje „Aniołkowe Granie”. Mają one ogromną wartość, ponieważ w nich ukryte jest Wasze serce i dobroć. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za okazaną bezinteresowną pomoc, wsparcie i życzliwość tym rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję.

Materiał przygotowany został w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Koziegłowach

 

 

 

 

 

 

20

GRU

2022

271

razy

czytano

325/4493

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.