Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Nagroda Burmistrza za wysokie wyniki sportowe

29 grudnia, podczas 45. Sesji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Burmistrz Gminy Koziegłowy Jacek Ślęczka oraz Przewodnicząca Rady GiM Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk wręczyli przyznaną Jakubowi Musialikowi nagrodę Burmistrza GiM Koziegłowy za wysokie wyniki sportowe. Przekazali także podziękowania oraz list gratulacyjny. Nagrodę w imieniu nieobecnego na sesji syna odebrał Grzegorz Musialik.

Jakub został nagrodzony za zdobycie w tym roku złotych medali w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym w jeździe drużynowej czwórkami na czas. Zdobył je zarówno w kat. U-23 (Orlik) jak i w Elicie, w której to kategorii jego drużyna uzyskała także najlepszy czas. Jakub Musialik wywalczył także w MP srebrne medale w jeździe dwójkami, zarówno w kategorii Elita jak i kategorii U-23.

Gratulujemy wspaniałych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie Gminy i Miasta Koziegłowy na ogólnopolskiej arenie oraz życzymy kolejnych sportowych sukcesów. Jakub Musialik, który jest wychowankiem MGLKS Błękitni Koziegłowy reprezentuje w tym sezonie barwy klubu kolarskiego Tarnovia Tarnowo Podgórne.

30

GRU

2022

455

razy

czytano