Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Szanowni Państwo!
Drodzy Sołtysi, Przedsiębiorcy oraz NGO i grupy nieformalne partnerskich gmin Stowarzyszenia PPJ! Pragniemy po raz kolejny serdecznie Państwa poprosić o wsparcie w tworzeniu nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, chcąc poznać jak najlepiej Państwa potrzeby.
 
Tym razem kierujemy do Państwa fiszki konsultacyjne, w pełni anonimowe, której uzupełnienie zajmie ok. 5 minut. Celem tej fiszki jest zebranie danych, które pomogą nam jak najlepiej przygotować Lokalną Strategię Rozwoju na lata 2023-2027. Liczymy na Państwa aktywność, bo tworzenie dokumentów strategicznych przy szerokim udziale lokalnych społeczności ma dla nas, a co za tym idzie naszej wspólnej przyszłości - bardzo duże znaczenie. Państwa głos jest niezwykle dla nas ważny i cenny! Chcemy z uwagą i troską wsłuchiwać się w to, co mają nam Państwo ważnego do przekazania.
Serdecznie prosimy Państwa o uzupełnienie załączonej do niniejszej aktualności fiszki w formie elektronicznej, klikając na poniższy odpowiedni link w terminie do 31 stycznia 2023 r.
 
 
Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i poświęcony czas!
Zarząd Stowarzyszenia PPJ wraz z Zespołem Planowania
 
 
Źródło: https://www.jura-ppj.pl/

12

STY

2023

316

razy

czytano

348/4534

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.