Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zdobądź 5000 zł na działania społeczne!

Rusza kolejna edycja konkursu Śląskie Lokalnie, skierowanego do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych chcących zrealizować swój pierwszy projekt społeczny. Zapraszamy na otwarte, darmowe spotkanie informacyjne na temat możliwości ubiegania się o dotację do 5 tys zł. Śląskie Lokalnie to inicjatywa, dzięki której rozdajemy granty na oddolne inicjatywy mieszkańców województwa śląskiego. Dotacje mogą być przeznaczone na rozwój młodych organizacji pozarządowych lub realizację projektu społecznego.
 
Mikroprojekty w III edycji konkursu mogą rozpocząć się najwcześniej 1 marca 2023 roku i powinny zakończyć się przed 30 listopada 2023 roku. Nabór wniosków będzie trwał od 1 lutego do 2 marca.
 
Spotkanie odbędzie się w Koziegłowach, 9.02.2023 r. o godz. 17, w Miejsko - Gminnym Ośrodku Promocji Kultury przy ul. Żareckiej 28.
Szczegóły konkursu znajdą Państwo na stronie www.fioslaskie.com
 
Podmiotem organizującym spotkanie jest Fundacja Klaster Innowacji Społecznych z Gliwic - Operator konkursu w województwie śląskim od 2018 roku.
Działanie finansowane jest przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego programu NOWEFIO

07

LUT

2023

315

razy

czytano