Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Strategia rozwoju oświaty i warsztaty

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za wypełnienie ankiet. Ankiety wypełniło 140 rodziców, 91 nauczycieli oraz 118 uczniów klas VII i VIII. Świadczy to o dużym zaangażowaniu i zainteresowaniu obszarem edukacji i wychowania w naszej gminie. W związku z dużą liczbą odpowiedzi wiarygodność wyników jest wysoka.

Wyniki ankiety wraz z podsumowaniem, wnioskami i rekomendacjami zostaną opublikowane w dokumencie określającym strategię rozwoju oświaty.

W dniach 14 i 15 lutego odbyły się warsztaty dla nauczycieli i uczniów. Uczestnicy wypracowali interesujące materiały, które również zostaną przedstawione w tworzonym dokumencie.

Kolejnym ważnym elementem pracy nad strategią są warsztaty z udziałem chętnych rodziców, mieszkańców, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, sołtysów oraz radnych i wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematami edukacyjnymi.

Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane koziegłowską oświatą do udziału w warsztatach, które odbędą się w dniu 25 lutego (sobota) od godziny 9.00. Warsztaty będą trwały około 7-8 godzin.  Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie chęci udziału w tym wydarzeniu mailem na adres oswiata@kozieglowy.pl lub telefonicznie numer telefonu 697-038-910 w terminie do 23 lutego (czwartek) do godziny 15.00.

Katarzyna Zychowicz, Dyrektor ZEAOS w Koziegłowach

17

LUT

2023

307

razy

czytano

314/4530

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.