Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

19-21 maja zapraszamy na Wystawę Psów Rasowych do Gniazdowa

W dniach 19-21.05.2023 na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gniazdowie odbędą się wystawy psów rasowych zorganizowane przez Związek Kynologiczny w Polsce Oddział w Będzinie.

Tak jak w poprzednim roku wystawy objęte są Honorowym Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.

Jest to wydarzenie które zainteresuje osoby związane z kynologią, właścicieli psów oraz każdego kto zastanawia się nad przyjęciem czworonożnego przyjaciela do swojego domu.

W piątek będziemy mogli podziwiać przedstawicieli ras myśliwskich oraz bardzo popularne w Polsce owczarki niemieckie. Sędziowanie w ringach rozpocznie się o godzinie 14:00 i łącznie z konkurencjami finałowymi potrwa do godziny 19:00.

Przedstawicieli wszystkich grup FCI oraz ras jeszcze nieuznanych zobaczymy w sobotę i niedzielę od godziny 10. Po godzinie 15 na ringu honorowym rozpoczną się konkurencje finałowe, w trakcie których grono sędziowskie przyzna tytuły najpiękniejszym psom, m.in. Najpiękniejszy Pies Wystawy, Najpiękniejsze Szczenię, Najpiękniejszy Weteran, Najpiękniejszy Pies Ras Polskich, Najpiękniejszy Pies Użytkowy i Najpiękniejszy Pies ZKwP Oddziału w Będzinie.

W przeciągu trzech dni będziemy gościć około 3000 psich piękności z Polski i z zagranicy, od tych najmłodszych w klasach młodszych szczeniąt po te najstarsze w klasach weteranów. Do oceny psów zaproszono ponad 20 doświadczonych sędziów kynologicznych z Polski, Czech, Słowacji i Czarnogóry. Najliczniejsze ze zgłoszonych ras to m.in.: Buldog francuski, Whippet, Owczarek australijski (typ amerykański), Border Collie, Samoyed, Golden retriever, Berneński pies pasterski, Jack Russel Terrier, Szpic Miniaturowy Pomeranian oraz Cavalier King Charles Spaniel. Pojawią się także rasy rzadko spotykane w Polsce.

Ceny biletów zarówno w piątek, sobotę, jak i niedzielę są takie same.

Osoby dorosłe zapłacą za wstęp na wystawę 10 zł, koszt biletu ulgowego to 7 zł natomiast dzieci do 7 roku życia wchodzą za darmo.

Na terenie wystawy zwiedzający oprócz podziwiana pięknych psów będą mieli możliwość zjeść coś smacznego na licznych stoiskach gastronomicznych oraz nabyć akcesoria dla swoich czworonogów m.in: smycze, obroże, legowiska, karmy, witaminy i przysmaki.

Serdecznie zapraszamy!

 

10

MAJ

2023

296

razy

czytano

214/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.