Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

W sobotę 13 maja odbył się Piknik Rodzinny OSP Rosochacz zorganizowany pod Patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy. Pogoda dopisała, więc i chętnych do udziału w imprezie nie brakowało. Tym bardziej, że organizatorzy przygotowali atrakcji dla dzieci i dorosłych co nie miara.

Najmłodsi mogli pobawić się na dmuchańcu , tworzyć konstrukcje z klocków BAMP, wziąć udział w warsztatach plastycznych, w mini disco i zawodach rodzinnych. Było też puszczanie wielkich mydlanych baniek, quiz wiedzy, gry i zabawy animacyjne, gra piracka XXL i Limbo dla całej rodziny.

Podczas pokazu zaprezentowała się Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza OSP Rosochacz. Nie zabrakło i loterii fantowej. Ogromnym zainteresowaniem cieszył się efektowny Performens „Idealne Gąski i Gąsiorki z Rosochacza” w wykonaniu druhów i druhen z OSP Rosochacz. Odbyły się też pokazy psów (Street DOGS) – posłuszeństwa i obrony oraz behawioralne.

Organizatorami imprezy byli: OSP Rosochacz, Radny Gminy i Miasta Koziegłowy Michał Kubalski, Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców Rady Dzielnicy Rosochacz Angelika Machowska oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Promocji Kultury w Koziegłowach.

Na pikniku obecni byli m.in. Przewodnicząca Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk, Sekretarz GiM Koziegłowy Krzysztof Bąk oraz Radni GiM Koziegłowy.

Film z pertformansu mozna obejrzeć na Facebooku pod linkiem: https://www.facebook.com/100052080252436/videos/pcb.772954301117238/251407037568135

Zdjęcia: OSP Rosochacz

15

MAJ

2023

434

razy

czytano

210/4494

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.