Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Projekt z Gminy Koziegłowy dofinansowany w Programie Działaj Lokalnie

Projekt Stowarzyszenia dla Rozwoju Gminy Koziegłowy ,,Z historią za pan brat" uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu i Gminę i Miasto Koziegłowy.
 
21 czerwca 2023 roku odbyła się gala Programu Działaj Lokalnie podsumowująca tegoroczną edycję konkursu. Laureatom zostały przekazane symboliczne czeki. Czek na kwotę 4995 zł odebrały w imieniu Stowarzyszenia Prezes Justyna Błońska-Ćwik i Izabela Churas.
Podczas gali specjalne podziękowania od organizatorów za wsparcie przy realizacji Programu w gminie Koziegłowy otrzymał Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka. Program pozwala na realizację wielu społecznych inicjatyw skierowanych do mieszkańców gmin z powiaty myszkowskiego, zawierciańskiego i będziński.
 
,,Z historią za pan brat" to projekt skierowany do młodych mieszkańców gminy Koziegłowy w przedziale wiekowym 8-12 lat. Z myślą o nich Stowarzyszenie przygotowało wakacyjny program edukacyjny. Poprzez zabawę, spotkanie z ciekawymi ludźmi, młodzi ludzie poznają fragmenty naszej XV-wiecznej przeszłości. ,,Z historią za pan brat" jest kontynuacją zrealizowanych w zeszłym roku projektów ,,Koziegłowy Krystyna z Koziegłów" i ,,Średniowieczna izba Krystyna z Koziegłów".

26

CZE

2023

354

razy

czytano

166/4490

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.