Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Pod tym tytułem kryją się warsztaty ceramiczne, zorganizowane przez Stowarzyszenie dla Rozwoju Gminy Koziegłowy w ramach realizowanego projektu ,,Z historią za pan brat”.
 
W zajęciach uczestniczyli młodzi mieszkańcy Gminy Koziegłowy w wieku od 8 do 12 lat. Odbył y się w Średniowiecznej Izbie Krystyna z Koziegłów, która znajduje się w piwnicy Pałacu Biskupów Krakowskich w Koziegłowach.
 
Zajęcia poprowadziła instruktor ceramiki Karolina Bogacz. Młodzi ludzie nie tylko samodzielnie wykonali gliniane naczynia ale z zaciekawieniem wysłuchali opowieści o materiale z jakim mieli do czynienia podczas zajęć, historii naczyń ceramicznych i ich przeznaczeniu.
 
Wykonane prace powędrowały następnie do wypału. Gotowe wyroby młodzi ceramicy odbiorą podczas spotkania podsumowującego projekt ,,Z historia za pan brat”.
 
Realizacja zadania była możliwa dzięki dofinansowaniu ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu i Gminę i Miasto Koziegłowy.

12

WRZ

2023

289

razy

czytano

163/4547

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.