Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Inauguracyjna sesja IX kadencji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy

W dniu 6 maja 2024 r. odbyła się inauguracyjna sesja IX kadencji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy, podczas której ślubowanie złożyli nowo wybrani radni oraz burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy Jacek Ślęczka.
W sesji uczestniczyli wszyscy wybrani w wyborach samorządowych radni: Marcin Będkowski, Damian Cesarz, Andrzej Chojnowski, Piotr Gil, Bartłomiej Grzybek, Leonard Jagoda, Marek Kawalec, Artur Kciuk, Joanna Kołodziejczyk, Michał Kubalski, Grażyna Sitek, Jacek Sularz, Andrzej Szóstak, Przemysław Zenderowski, Rafał Zenderowski.
W sesji brali udział: sołtysi Gminy i Miasta Koziegłowy, dyrektorzy jednostek organizacyjnych, Sekretarz Gminy i Miasta Koziegłowy Krzysztof Bąk, kierownicy referatów Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy, mieszkańcy.
Pierwszą sesję nowej kadencji Rady Gminy i Miasta Koziegłowy otworzył i prowadził do czasu wyboru nowego Przewodniczącego Rady najstarszy spośród Radnych – Leonard Jagoda.
Radni odebrali z rąk Przewodniczącej Miejskiej Komisji Wyborczej w Koziegłowach Izabeli Ptasik zaświadczenia o wyborze i złożyli ślubowanie. Następnie zaświadczenie odebrał i ślubowanie złożył Jacek Ślęczka, który po raz 6 objął urząd Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy.
Podczas sesji dokonano wyboru nowej Przewodniczącej Rady Gminy i Miasta Koziegłowy. W wyniku przeprowadzonego głosowania, na Przewodniczącą Rady Gminy i Miasta Koziegłowy w kadencji 2024-2029 wybrano Joannę Kołodziejczyk. W głosowaniu zostali wybrani Wiceprzewodniczący Rady: Damian Cesarz i Jacek Sularz.
Przewodnicza Rady Gminy i Miasta Koziegłowy Joanna Kołodziejczyk zaprosiła wszystkich radnych do wspólnej i efektywnej współpracy dla dobra mieszkańców.
Burmistrz Jacek Ślęczka w swoim wystąpieniu podziękował mieszkańcom Gminy i Miasta Koziegłowy za kolejny mandat zaufania, którym został obdarowany. Zapewnił o gotowości do współpracy z radnymi na rzecz dalszego rozwoju Gminy i Miasta Koziegłowy.

 

07

MAJ

2024

396

razy

czytano

41/4578

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.