Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Plac zabaw w Lgocie Mokrzesz bogatszy o urządzenie zabawowe

Koziegłowski UTW pozyskał dofinansowanie na urządzenia zabawowe, dzięki czemu przy Sołeckim Centrum Kultury w Lgocie Mokrzesz, w maju bieżącego roku powstał nowy plac zabaw.

W ramach zadania zamontowane zostało wielofunkcyjne urządzenie zabawowe, z elementami zabawowo-dekoracyjnymi: wieża z dachem czterospadowym, zjeżdżalnia ślimakowa, wspinaczka z uchwytami, podesty do przeskoków, 4 panele edukacyjne oraz  podwójna huśtawka z zawiesiem koszykowym dla młodszych dzieci i zawiesiem płaskim dla starszych oraz bujak na sprężynie. Dopełnieniem tego wszystkiego będzie lampa solarna umieszczona na drewnianej altanie. Wartość zadania wynosi 52 393 zł.

W lutym 2024 r. Koziegłowski Uniwersytet Trzeciego Wieku podpisał umowę w Departamencie Terenów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego na realizację zadania pn. „Zakup i montaż urządzeń zabawowych na plac zabaw przy Sołeckim Centrum Kultury w  miejscowości Lgota Mokrzesz”.  Zadanie realizowane w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, mające na celu: rozwój  ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury  rekreacyjnej oraz zaspokojenie potrzeb społecznych, kulturalnych i rekreacyjnych mieszkańców, poprzez zakup i montaż urządzeń zabawowych na plac zabaw przy Sołeckim Centrum Kultury  w miejscowości Lgota Mokrzesz”, współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, PROW na lata 2014-2020.

10

CZE

2024

184

razy

czytano

28/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.