Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach wystąpił na Prezentacjach

Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach uczestniczył 19 czerwca w XVIII Prezentacjach Warsztatów Terapii Zajęciowej, której organizatorem był WTZ w Łazach. W wydarzeniu brało udział 6 placówek: Warsztat Terapii Zajęciowej w Łazach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Wojsławicach, Warsztat Terapii Zajęciowej w Zawierciu, Dom Pomocy Społecznej w Łazach, Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Zawierciu.
 
Uczestnicy wymienionych ośrodków prezentowali swe talenty na scenie Domu Kultury. Były przedstawienia, tańce, śpiewy, kolorowe przebrania, dużo humoru ale też mądre przesłania kierowane do licznej widowni. Na szczęście Jury - w osobach przedstawicieli władz samorządowych i powiatowych, nie musiało dokonywać wyboru najlepszego zespołu... Wszyscy występujący zajęli I miejsce!!!
 
Gratulacjom nie było końca. Wręczone zostały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty dla placówek biorących udział w Prezentacjach. Organizatorzy zapewnili nie tylko strawę dla ducha, ale też dla ciała. Po posiłku nastąpiła zabawa taneczna, która zintegrowała wszystkich uczestników wydarzenia. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i za rok ponownie się spotkamy.
Źródło: WTZ w Wojsławicach

20

CZE

2024

135

razy

czytano

16/4592

kozieglowy.pl

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.