Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Projekt z Gminy Koziegłowy dofinansowany w Programie Działaj Lokalnie

Projekt Ochotniczej Straży Pożarnej z Koziegłów ,,Być jak strażak Sam” uzyskał dofinansowanie ze środków Programu Działaj Lokalnie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez    Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu i Gminę i Miasto Koziegłowy.

19 czerwca 2024 r. odbyła się Gala Programu Działaj Lokalnie w Zawierciu podsumowująca tegoroczną edycję konkursu. Laureatom zostały przekazane symboliczne czeki. Czek na kwotę 5150 zł odebrała w imieniu OSP  Magdalena Nowak.

Podczas Gali specjalne podziękowanie od organizatorów, za wsparcie przy realizacji Programu w gminie Koziegłowy, otrzymał Jacek Ślęczka Burmistrz Gminy i Miasta Koziegłowy.

,,Być jak strażak Sam” to projekt skierowany do Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z Koziegłów i Rosochacza. Jest realizowany od 28 czerwca do 30 września 2024 r.  Z myślą o nich  przygotowano ciekawe zajęcia dydaktyczne  dotyczące wiedzy na temat  zagrożeń i bezpiecznego zachowania. Poprzez zabawę, warsztaty i wyjazdy edukacyjne pragniemy przygotować odpowiedzialnych młodych ludzi.

Druhowie z OSP w Koziegłowach i druhowie z OSP w Rosochaczu składają serdeczne podziękowania dla Prezesa Pawła Abuckiego i Pracowników Centrum Inicjatyw Lokalnych w Zawierciu za pomoc i wkład w rozwój lokalnych społeczności.

01

LIP

2024

201

razy

czytano