Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Stacja uzdatniania wody w Koziegłowach

W Gminie Koziegłowy w ciągu najbliższych 12 miesięcy powstanie stacja uzdatniania wody na ujęciu wody w Koziegłowach łącznie z modernizacją tego ujęcia.

Obecnie miejscowości zasilane z ujęcia w Koziegłowach, zaopatrywane są w wodę z ujęcia w Pińczycach. W wyniku rozstrzygnięcia przetargu nieograniczonego, podpisana została umowa z Instalcompact Sp. z o.o z siedzibą Tarnowo Podgórne. Za kwotę 1 199 260,00zł zostanie wykonana dokumentacja projektowa oraz roboty budowlane wykonawcze: obiekt kubaturowy stacji uzdatniania wody (infrastruktura i zagospodarowanie terenu), instalacja technologiczna stacji uzdatniania łącznie z wykonaniem stacji pomp w celu wyrównania różnicy ciśnień na sieci, remont i przebudowa ujęcia, remont i wymiana sieci technicznych na ujęciu, instalacja wodociągowa, kanalizacja sanitarna i deszczowa, instalacja elektryczna oraz remont wieży ciśnieniowej. W ramach umowy przeprowadzone będzie również szkolenie załogi i rozruch technologiczny SUW, opracowanie instrukcji obsługi i eksploatacji stacji, dostarczenie wyników badań fizyko – chemicznych wody uzdatnionej po zakończonych pracach budowlanych i rozruchu technologicznym stacji.

Systemy Uzdatniania Wody, które mają być zastosowane będą obsługiwać  całość procesu i zapewniać  prawidłowy przebieg oczyszczania przez  napowietrzanie i filtrowanie. Za prawidłowy proces odpowiadać będzie automatyczny program komputerowy. Gwarantuje to  łatwość obsługi i niezawodność działania stacji, zapewniając tym samym utrzymanie jakości kierowanej do odbiorców wody na pożądanym, stałym poziomie. BK.

28

LIS

2008

1826

razy

czytano

3934/4534

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.