Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

1% podatku dla Organizacji Pożytku Publicznego

Od kilku lat mamy możliwość przekazania 1 % swojego podatku na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. Mogą to zrobić osoby, które są: podatnikami podatku dochodowego od osób fizycznych; podatnikami opodatkowanymi ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych; podatnikami objętymi liniową, 19 - procentową stawką podatku oraz podatnicy uzyskujący dochód z odpłatnego zbycia papierów wartościowych oraz pochodnych instrumentów finansowych. Pełna lista organizacji uprawnionych do otrzymywania 1% podatku, czyli takich, które posiadają status OPP na dzień 30 listopada 2008 r., oraz nie prowadzą działalności gospodarczej, polegającej na wytwarzaniu wyrobów przemysłu elektronicznego, paliwowego, tytoniowego, spirytusowego, winiarskiego, piwowarskiego, a także pozostałych wyrobów alkoholowych o zawartości alkoholu powyżej 1,5%, oraz wyrobów z metali szlachetnych albo z udziałem tych metali, lub handlu tymi wyrobami, została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Rzeczypospolitej Polskiej MONITOR POLSKI z dnia 31 grudnia 2008 r. Ukazało się w nim Obwieszczenie Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29 grudnia 2008 r. w sprawie wykazu organizacji mających status organizacji pożytku publicznego na dzień 30 listopada 2008 r. (Nr 96, poz.827).
Organizacje Pożytku Publicznego, które działają na rzecz mieszkańców Gminy i Miasta Koziegłowy
- Stowarzyszenie Sportowe CKW Mała Panew z siedzibą w Cynkowie. Stowarzyszenie to wspiera rozwój piłki nożnej wśród młodzieży. Numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000318330. Stowarzyszenie uzyskało status organizacji pożytku publicznego dopiero w listopadzie ubiegłego roku, dlatego też po raz pierwszy może skorzystać z tego rodzaju wsparcia.
- Stowarzyszenie Społeczne „ZDROWIE DLA WSZYTSKICH” w Myszkowie. Wszystkie finansowe środki przeznaczane są w całości na unowocześnienie Szpitala Powiatowego w Myszkowie. Numer Krajowego Rejestru Sądowego (KRS) 0000132985. Za kwotę zebrana w ubiegłym roku Stowarzyszenie dofinansowało zakup zestawu do artroskopii dla szpitala.

06

LUT

2009

1414

razy

czytano

3883/4530

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.