Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

 


W ostatnią majową sobotę 30.05.2009r., mieszkańcy Gniazdowa i Mzyków licznie przybyli do tutejszej szkoły na zaproszenie swoich pociech  i nauczycieli.


Z okazji Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca starsi uczniowie przedstawili scenki z życia rodzinnego z przymrużeniem oka.  Z kolei młodsi  - wcielając się w postaci ze znanych bajek – złożyli życzenia swoim kochanym rodzicom.

 


Nie zabrakło piosenek przepięknie zaśpiewanych zwłaszcza przez najstarsze uczennice – Klaudię Walentek i Martę Zielińską.

 

 

 

Po artystycznej części  opracowanej i przygotowanej przez mgr Urszulę Zwolską uroczyście otwarto nowy plac zabaw.


 
 Przecięcia wstęgi dokonali ci, którzy przyczynili się do powstania tego obiektu – poseł Jadwiga Wiśniewska i burmistrz naszej gminy Jacek Ślęczka. Towarzyszyli im zaproszeni goście – zastępca burmistrza Stanisław Błoński, dyrektor ZEAOS Katarzyna Zychowicz, radne: Bożena Konopka i Urszula Bzdura, sołtys Jerzy Niedbała.


Plac, którego zagospodarowanie nadzorowała dyrektor szkoły mgr Teresa Pakuła-Sosnowska, wzbudził nie tylko zainteresowanie, ale i niekłamany podziw również przybyłych spoza terenu gminy koziegłowskiej. Rada Rodziców ze swych funduszy zakupiła kosiarkę samobieżną oraz pięć zestawów drewnianych stołów i ław, które stanowią wyposażenie Zielonej Klasy urządzonej na placu szkolnym. Szósty zestaw podarował szkole Michał Jagielski, za co serdecznie dziękują rodzice i dzieci. Podziękowania należą się również dyrektorowi ZUK w Koziegłowach p. Zbigniewowi Polakowi za wykonanie prac gospodarczych na terenie placu szkolnego.

 

W pięknym otoczeniu miło spędzono czas. Dzieci wspaniale bawiły się na huśtawkach, karuzeli, dmuchanym zamku, cieszyły się z nagród otrzymanych za osiągnięcia sportowe, z kolorowych ozdób malowanych na twarzach. Radość im sprawiły wylosowane fanty loteryjne i oryginalna biżuteria z koralików, którą wykonały uczennice klas IV-VI pod okiem mgr Magdaleny Gross. Dorośli  odpoczywali przy grillowanych kiełbaskach i przepysznych ciastach upieczonych przez same mamy. uz

02

CZE

2009

1538

razy

czytano

3844/4578

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.