Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Zawody Strzeleckie o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy

 


Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju w Święto Lotnictwa Polskiego o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Jacka Ślęczki.

 

W dniu 19.07.2009 r. na terenie miejskiej strzelnicy sportowej w Myszkowie odbyły się Rejonowe Zawody Strzeleckie Ligi Obrony Kraju w Święto Lotnictwa Polskiego o puchar Burmistrza Gminy i Miasta Koziegłowy – Jacka Ślęczki. Współorganizatorem imprezy był Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie na czele z Panią Prezes Zofią Jakubczyk. Drużyny rywalizowały pomiędzy sobą strzelając z broni KBKS.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 11 drużyn.
I miejsce
„LOK Mijaczów” - 401 pkt.
II miejsce
„LOK Relaks” - 391 pkt.
III miejsce
„LOK I Jarter” - 390 pkt.
IV miejsce
„SG LOK Damian I” - 370 pkt.
V miejsce
„SG LOK Damian II” - 355 pkt.
VI miejsce
„SG LOK Damian III” - 355 pkt.
VII miejsce
„LOK Nadwarcie” - 353 pkt.
VIII miejsce
„LOK EUROLAS” - 342 pkt.
IX miejsce
 „LOK Jarter II” - 333 pkt.
X miejsce
„LOK Bractwo Strzeleckie” - 331 pkt.
XI miejsce
”LOK Nadwarcie Młodzieżowa Żeńska” - 161 pkt.

W klasyfikacji indywidualnej najlepsi byli:
I miejsce –   Wrona Zdzisław z drużyny „LOK Bractwo Strzeleckie” - 91 pkt.
II miejsce –  Kucharski Krzysztof  z drużyny „LOK EUROLAS” - 89 pkt.
III miejsce – Bulski Stanisław z drużyny „LOK Mijaczów” - 89 pkt.
IV miejsce – Raźniewski Bogdan z drużyny „LOK Mijaczów” - 85 pkt.
V miejsce –  Paterek Tomasz z drużyny „SG LOK Damian I” - 85 pkt.
Homik Andrzej z drużyny „LOK Relaks” - 85 pkt             

W klasyfikacji indywidualnej młodzieżowej dziewcząt zwyciężyła:
Sularz Angelika zdobywając 72 pkt.
Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju po zorganizowanych zawodach dla członków Klubu zorganizował także zawody, w których rywalizowały ze sobą Ochotnicze Straże Pożarneoraz pozakonkursowo drużyna Urzędu Gminy i Miasta w Koziegłowach.

W klasyfikacji zespołowej wzięło udział 7 drużyn.
I miejsce
„OSP Winowno” - 298 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Cesarz Damian, Flak Marcin, Orpych Dariusz, Orpych Szymon, Wilk Krzysztof.

II miejsce
„OSP Pińczyce” - 221 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Podlejski Artur, Lazar Andrzej, Kudrys Krystian, Żelezik Mariusz, Tabaka Krzysztof.

III miejsce
„OSP Markowice” zdobywając 217 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Sojka Piotr, Rusek Piotr, Walo Robert, Grabiński Grzegorz, Czerwik Marcin.

IV miejsce
„OSP Lgota Górna II” - 202 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Jeziorski Michał, Lesniak Krzysztof, Machura Wojciech, Miklas Grzegorz, Myga Paweł.

V miejsce
„OSP Lgota Górna I” - 165 pkt. W skład drużyny wchodzili: Skuła Paweł, Sosnowicz Dawid, Kucik Artur, Szustak Kamil, Szustak Krzysztof.
VI miejsce
„OSP Siedlec Duży II ” - 141 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Kulak Andrzej, Kulak Włodzimierz, Huras Dariusz, Nowak Bartosz, Kwoka Tomasz.

VII miejsce
„OSP Siedlec Duży I” - 134 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Piotrowski Łukasz, Kawalec Marek, Kozak Piotr, Kozak Kamil, Będkowski Przemysław.

Występując gościnnie drużyna Urzędu Gminy i Miasta Koziegłowy zdobyła 307 pkt.
W skład drużyny wchodzili: Ślęczka Jacek, Sularz Jacek, Lazar Józef, Wrzosowska Edyta, Kołodziejczyk Przemysław.

 

 

 

23

LIP

2009

1264

razy

czytano

2754/3510

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.