Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Współpraca między Gminą Koziegłowy, a Vatra Dornei z Rumunii

W dniu 15.02.2008r. o godz. 12.00 w Urzędzie Gminy i Miasta Koziegłowy odbędzie się spotkanie z Konsulem Honorowym Rumunii w Polsce Panem Władysławem Mirota oraz byłym Konsulem RP dr Kazimierzem Jurczakiem, przedstawicielami Samorządu Wojewódzkiego Województwa Śląskiego, władz Gminy i Miasta Koziegłowy, sektora przedsiębiorczości oraz Organizacji Lokalnych działających na terenie Gminy i Miasta Koziegłowy.

Spotkanie dotyczy ustalenia propozycji i sugestii  współpracy międzygminnej Koziegłowy, a Vatra Dornei z Rumunii w związku z podpisanym 6 grudnia 2007r.,  Porozumieniem o współpracy miedzy Gminą Koziegłowy i Vatra Dornei z Okręgu Suczawa w Rumunii.

Porozumienie ma na celu rozwijanie współpracy, w formie przedsięwzięć wspierających i umacniających pomyślny rozwój gospodarczy, kulturalny, sportowy i wychowawczo-edukacyjny obydwu stron w takich dziedzinach jak: kultura, sport, turystyka, kształcenie specjalistyczne, szkolnictwo, gospodarka (małe i średnie przedsiębiorstwa), rozwój regionalny, opieka socjalna, ochrona środowiska, wymiana doświadczeń w polityce komunalnej. Bożena Kolasa.

Serdecznie Zapraszamy!!

12

LUT

2008

1065

razy

czytano

4486/4494

Najnowsze aktualności

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.