Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Wyjazdowa grupa warsztatowa dla osób z niepełnosprawnościami

W dniu 12 czerwca br., miała miejsce pierwsza wyjazdowa grupa warsztatowa dla osób z niepełnosprawnościami. Doradczynie ds. osób niepełnosprawnych zorganizowały i zrealizowały wyjazd na projekcję filmu pt.: "Zimna wojna". W wyjeździe uczestniczyło 16 osób z niepełnosprawnościami. Wybór filmu podyktowany był tematem przewodnim grupy warsztatowej, którym było pokonywanie trudności oraz własnych ograniczeń w drodze do realizacji marzeń oraz samospełnienia. W filmie uczestnicy i uczestniczki mieli dodatkowo okazję prześledzić historię rozwoju polskiej kultury i folkloru, od czasów powojennej Polski do ustroju PRL.

Wyjazd miał na celu podniesienie kompetencji społecznych, uwrażliwienie uczestników na kulturę oraz zmotywowanie do pokonywania barier, jakie napotykają w swoim życiu.

Projekcja filmu odbyła się w obiekcie dostosowanym do potrzeb osób poruszających się na wózku inwalidzkim (obiekt wyposażony w windy, a na widowni znajdowały się miejsca przeznaczone dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich, dogodny parking).

14

PAŹ

2020

207

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.