Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Wyjazd kulturalny dla rodzin zastępczych i wychowanków pieczy w ramach projektu 01.12.2018r.

W dniu 1 grudnia odbył się wyjazd kulturalny dla rodzin zastępczych i wychowanków pieczy w związku z realizacją projektu "Aktywna integracja szansą na lepsze życie - program aktywizacji społeczno-zawodowej dla mieszkańców powiatu zawierciańskiego".

Z działania skorzystało łącznie 30 osób - 10 rodzin zastępczych wraz z wychowankami pieczy i swoimi rodzinami. W ramach wyjazdu uczestnicy projektu mieli okazję obejrzeć spektakularną rewię na lodzie Disney On Ice w Tauron Arenie Kraków. Spektakl był pokazem niezwykłych umiejętności aktorskich i sportowych zaangażowanych artystów.

Kolejnym punktem na mapie Krakowa była wystawa klocków lego pt.: Historyland. Wystawa ta była projektowana i misternie przygotowywana przez wiele osób przez 4 lata. Zwiedzanie wystawy uzupełnione było prelekcją przewodnika, dzięki czemu uczestnicy otrzymali niezwykły i barwny obraz historii Polski.

Podczas wyjazdu uczestnicy mieli zapewniony dojazd do wszystkich atrakcji oraz ciepły posiłek, a także opiekę koordynatorek rodzinnej pieczy zastępczej. Powyższe działanie miało na celu wzmocnienie więzi rodzinnych, poprawę umiejętności wspólnego spędzania czasu wolnego oraz rozwój zainteresowań i poszerzanie wiedzy dzieci.

14

PAŹ

2020

93

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.