Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Wyjście motywacyjne dla osób niepełnosprawnych w dniu 27.04.2016r.

W dniu 27 kwietnia 2016 miała miejsce realizacja działania projektowego o charakterze motywacyjnym. W działaniu wzięła udział grupa osób niepełnosprawnych uczestniczących w Projekcie. Uczestniczki i uczestnicy wraz z doradcami ds. osób niepełnosprawnych i psychologiem  zwiedzili Galerię Muzealną Leszka Dutki mieszczącą się w Zawierciu w Pałacyku Erbego przy ul. Leśnej. Zwiedzający z zainteresowaniem wysłuchali przewodnika opowiadającego o twórczości artysty plastyka Leszka Dutka (Honorowego Obywatela Miasta Zawiercie) i zapoznali się z dziełami malarskimi, rzeźbą i ceramiką. Uczestnicy i uczestniczki spotkania na bieżąco wymieniali między sobą wrażenia, z zainteresowaniem przyglądali się i komentowali doznania estetyczne. Kolejną okazją do czerpania motywacji  i inspiracji z pasji i twórczości innych osób był udział w koncercie zespołu "Ze Starej Płyty", który odbył się późnym popołudniem w MOK "Centrum" w Zawierciu. Uczestnicy wysłuchali znanych i lubianych melodii i piosenek z filmów, a także z seriali telewizyjnych.

Wyrażając duże zadowolenie ze wspólnie i atrakcyjnie spędzonego popołudnia i wieczoru uczestnicy i uczestniczki wydarzenia stwierdzili, iż dzięki spotkaniu zakosztowali "pokarmu dla wzroku, słuchu i brzucha".

Wrażenia i przemyślenia uzyskane dzięki udziałowi w wydarzeniu staną się podstawą do dalszej pracy nad motywacją do poszukiwania siebie, aktywnego włączania się w życie społeczne i przełamywania barier myślowych ograniczających własne możliwości.

O wizycie uczestników i uczestniczek Projektu w Galerii Muzealnej Leszka Dutki w Zawierciu można przeczytać również na stronie internetowej http://www.zawiercie.eu/aktualnosci/5103.

14

PAŹ

2020

435

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Mapa inwestycji

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.