Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Gmina i Miasto Koziegłowy

Gmina i Miasto Koziegłowy

Warsztat rozwoju osobistego dla wychowanków pieczy zastępczej

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu  w ramach projektu  "Partnerstwo na rzecz aktywnej integracji w powiecie zawierciańskim" zorganizowało dla wychowanków i wychowanek pieczy zastępczej wyjazd szkoleniowo-integracyjny. Wyjazd zrealizowany był w terminie od 18.07.2016r. do 21.07.2016r. i odbył się pod nazwą "Warsztat rozwoju osobistego dla wychowanków placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzin zastępczych". Wzięło w nim udział  9 osób. Zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie zorganizowano w położonym w malowniczej górskiej scenerii Domu Wczasowym Jawor w Ustroniu Jaszowcu.

Celem działania było uzyskanie u młodzieży zwiększenia poczucia własnej wartości i pewności siebie, poprawa obrazu własnej osoby i poczucia własnej skuteczności, a także rozwój kompetencji osobistych umożliwiających zachowania przystosowawcze, dzięki którym zwiększy się skuteczność radzenia sobie w sytuacjach dnia codziennego. Realizacja wymienionych wyżej celów była możliwa dzięki udziałowi w warsztacie prowadzonym przez certyfikowanego coacha - mgr Aleksandrę Małysz- Błażowską oraz  za sprawą udziału w plenerowych zajęciach kooperacyjno-integracyjnych organizowanych na Równicy.

Dwunastogodzinny grupowy warsztat rozwoju osobistego składał się z pięciu bloków tematycznych, w których prowadząca umożliwiła identyfikowanie indywidualnego potencjału, pokazała narzędzia ułatwiające wyznaczanie celów i metody motywowania, a także przybliżyła podstawy procesu zarządzania zmianą osobistą oraz specyfikę funkcjonowania w grupie.

Oprócz zajęć warsztatowych  organizatorzy zaplanowali kolację utrzymaną w góralskim klimacie, spotkanie z gawędziarzem rodem z pobliskiej Wisły oraz spacer po Ustroniu, które zapewniły uczestnikom i uczestniczkom wyjazdu możliwość integracji oraz rekreacji.

14

PAŹ

2020

271

razy

czytano

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Kalendarz

Logo serwisu.

E-mapa

Logo serwisu.

Galeria

Logo serwisu.

Filmy

Logo serwisu.

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.